Dezenformasyonla Mücadele Kulübü [Alımlar: AÇIK]

'Delta Türk'

Moderasyon Ekibi Çaylak
2 Mar 2024
69
38
Sorgusuz
Merhabalar bugün siz değerli üyelerin eğlenebileceği eğlenirken de bilgileneceği bir kulüp açtık. Burada hem hayatta yer alan bilgilerin doğruluğunu konuşacağız hem de genel hayata dair yeni bilgileri hafızamıza dahil edeceğiz.Kulübe katılan değerli üyeler farklı hem hayattaki doğruluğu kesin olmayan bilgileri araştırırken aynı zaman da takım içerisinde yapmış olduğumuz projeler ile foruma katkıda da bulunacaklar. Kulüpte aktiflik önemli arkadaşlar çünkü ordusuz komutan savaş kazanamaz ;) bu yüzden aktifliğe dikkat edelim. Kulübe katılan üyelerimiz ile foruma yararlı olduğuna kanaat getirdiğimiz projeler de paylaşıma açıktır ancak her konu paylaşım babında düşünülmemelidir. (Aktiflik önemli lütfen dikkate alalım.)Kulüplerin genel kuralları burada da geçerlidir.
Forumun tüm kuralları kulüpte de geçerlidir.
Kulüp başvurusundan sonra olumlu veya olumsuz ise dönüş yapılacaktır.

Uzun süreli çalışma gerektiren sınava girecekler (yks, kpss vs.), hayat yoğunluğu yüzünden foruma vakit ayıramayacak kişilerin başvurmaması rica olunur.@H@cked BaBy


-

@JhreX
@xtomyrootfkovfkw.png


Yanında * bulunan alanları doldurmak zorunludur.
Şablonu doldurup özel mesaj ile bana @H@cked BaBy 'e gönderebilirsiniz.
Bu kulüp kulüpler genel sorumlusu @V3YS0Z 'dan
izin alınarak tekrardan açılmıştır.
Hayırlı Olsun
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.