Dijital Pazarlama ve Pazarlama Teknikleri

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
832
156
İstanbul
Sevgili arkadaşlar merhaba ,

Dijital Dünya'da her ne kadar bilgi ve beceri önemli ise bir o kadarda pazarlama önemlidir. Eğer İyi bir pazarlama tekniğiniz ve beceriniz yoksa bildiğiniz bilgi ve birikimler ne yazıkki bir işe yaramıyor. 15 yaşımdan bu yana pazarlama ile uğraşan biri olarak sormak istedikleriniz var ise cevaplamak isterim. Paylaşılmayan bilgi boş kutudan ibarettir. Eminim yaptığınız veya yapacağınız pojelerinizde çok etkili olacaktır sizlere.

Sevgiler

Bylightbringer

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
334
0
Php develope konusunda kendimi ileri derecede geliştirdim.Aklına gelebilecek her türlü yazılımı yapmaktayım.Fakat şuan aktif bir şirkette çalışıyorum.Kendi yaptıklarımı pazarlıyamadığım için(sitenin işleyişinin müşteriye anlatılamaması,kod dilinle müşterinin anlıyamayacağı terimleri karıştırmam vs) sebeplerden ötürü bir şirkette çalışmaktan başka şansım kalmıyor.Ben bunu kırmak istiyorum.Senin ön görün nedir?

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
832
156
İstanbul
Php develope konusunda kendimi ileri derecede geliştirdim.Aklına gelebilecek her türlü yazılımı yapmaktayım.Fakat şuan aktif bir şirkette çalışıyorum.Kendi yaptıklarımı pazarlıyamadığım için(sitenin işleyişinin müşteriye anlatılamaması,kod dilinle müşterinin anlıyamayacağı terimleri karıştırmam vs) sebeplerden ötürü bir şirkette çalışmaktan başka şansım kalmıyor.Ben bunu kırmak istiyorum.Senin ön görün nedir?

Öncelikle alanımızı iyi belirlememiz gerek. Pazarlama tekniği burada devreye giriyor. İnsanlara ne kadar çok teknik terim anlatırsan o kadar sıkılırlar. İhtiyaçlarını iyi belirleyip o doğrultuda basit pazarlama teknikleri ile pazarlamanı yapmalısın. Örneğin bir b2b sitesi kuracaksan o sitedeki kullanım kolaylığını ve basitliğini anlatmalısın. Kullanırken yorulmayacağını hissetmeli kullanıcı. Özellikle dijital pazarlama da kullanım kolaylığı ve hızlı erişim önemli. Bunlar sadece örnek. Eğer bir iş bulursan pazarlaması konusunda toplantıda yardımcı olabilirim sana.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.