DİKKAT! ßir tane Daha Hz.Muhammed'e Saygısızlık HACKLENDİ

djrugal

Yeni üye
10 Ara 2006
23
0
ßursa
Link Görülmüyor O Yüzden Yazamıyorum...

W W W . muhammedporn B L O G S P O T . C O M
Üstteki Adres Hacklendi TranceTurk

RUGAL

HACKLENMESi İÇİN DESTEK İSTİYORUZ SAYGILAR...

W W W . muhammedpron B L O G S P O T . C O M
 
Son düzenleme:

maviş1

Yeni üye
3 Şub 2007
8
0
ya bn msn nasıl kırılı öğrenmek istiyorum bilen varsa nolur yazsn cok onemliii arkdaslar lutfennnnnnnnnnn
 

istanbul1453

Yeni üye
6 Ara 2006
5
0
birtanesini TranceTurk Hacklemiş arkadaşlar gelin D-dos saldırısıyla bizde bunu yapabiliriz mail adresim [email protected] bu siteler free old.dan hacked lanması zor gelin d-dos saldırısı yapalım
 

djrugal

Yeni üye
10 Ara 2006
23
0
ßursa
Neden Sitenin Açığı Var alala sende varya bisi biliomus gibi hackleyemiosan sen hackleyemiyon adamlar microsftu hacklio sen burda ne konuşuyon :SS:
Açığınıda Sen ßul Artıq :S
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.