dikkatli olmak lazim+16

lord_magic

Katılımcı Üye
13 Şub 2006
607
6
c:\Trojan.ex
bu hikaye bir hocanin arkadasina anlattiklarindan alintidir.gercektir.

"bir keresinde 3 ay uyumayan bir kadin getirdiler.guya cinler musallat olmus*uyutmuyormus.o varliklarla temas kurmak icin odasina cekildi.yarim saat sonra birden kapiyi acti.yuzu perisan*rengi kacmis...bana "hic birsey dusunme"dedi ve tekrar odaya girdi.o sirada cinlerle ilgili olumsuz dusunceler geciriyordum icimden.hemen anladim baska seyler dusunmeye basladim.sonra anlatti durumu.o varliklar kadini rahat birakmak istememis.cunku kadin gece disariya kaynar su dokerek*bilmeden onlardan bazilarinin olumune sebep olmus.bu yuzden intikam almak istiolarmis.arkadas onlari iyi niyetli oldugumuza ikna etmeye calisiyor ama onlar icimden olumsuz dusundugumu hissedip bana zarar vermeye yoneliyor.o zaman odadan cikip uyarmak zorunda kaliyor.bu operasyondan sonra kadin rahatladi.normale dondu."

bu hikayede hoca dedigim cinlerle konusan insan

__EsCobAR__18

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
288
10
way canına yaw saten bu cinlerden hic korkmuorum cunki onlar bizden daha dusuq warlıklar korkarsan daha coq gelir :Dyane hic korkum yoq Allaha sukurde hic gelmedi:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.