Dil Anlatım Performans ödevim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
Artı Yada Eksi Yönleri Olan Kitap Önerin

Merhaba Arkadaşlar

Dil Anlatım Performans ödevim Konusunda Sizden Fikir Almak istiyorum

Performans ödevim:

Seçtiğimiz Edebi Türlerden Bir Kitabın Pazarlamasını Yapacagız.

Hangi Kitabın Artı Yönleri Daha Çokdur ? Hangi Kitabı Tanıtsam ? Kitap İsim Önerilerinizi Bekliyorum

Son düzenleme:

REYNMEN

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
371
0
127.0.0.1
Devrem kişiden kişiye değişiyor mesela kişi dram ve romantik seviyordur gider o kitabı alır demem o ki; D&R mağazasına gidin (başka kitapçı da olabilir) ve orada bir kurban belirleyin o kurban hangi kitapları seviyor inceleyin sonra kişinin sevebileceği kitabı alın ve kişiye güzelce pazarlayın

mahter

Katılımcı Üye
30 May 2014
405
0
Onunİzinden
Güzel bir video hazırla. Bu tarz bir ödev bize de vermişlerdi. Ama burada dikkat etmen gereken nokta kitabın içeriğinin içine girmemen. "Bu ve daha fazlası bu kitapta!" gibi bir cümle kullanman yeterli. Bunu söylüyorum çünkü ben yandım sen yanma. Bir de dijital afiş çalışması yaparsan hani banner gibi bir şey yeterli olacaktır.

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
Güzel bir video hazırla. Bu tarz bir ödev bize de vermişlerdi. Ama burada dikkat etmen gereken nokta kitabın içeriğinin içine girmemen. "Bu ve daha fazlası bu kitapta!" gibi bir cümle kullanman yeterli. Bunu söylüyorum çünkü ben yandım sen yanma. Bir de dijital afiş çalışması yaparsan hani banner gibi bir şey yeterli olacaktır.

Video Derken Nasıl Bi Video Açıklarmısın Mısın Biraz Ve Dijital Afiş Ve Banner ı Da Açıklasan İyi Olur

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
Devrem kişiden kişiye değişiyor mesela kişi dram ve romantik seviyordur gider o kitabı alır demem o ki; D&R mağazasına gidin (başka kitapçı da olabilir) ve orada bir kurban belirleyin o kurban hangi kitapları seviyor inceleyin sonra kişinin sevebileceği kitabı alın ve kişiye güzelce pazarlayın

Ya Burda Pazarlamaktan Kastım Satmak Değil Bu Bi Ödev Yani Müşteriye Hangi Kitabı En İyi Şekilde Nasıl Sunabilirim Sizden Kitap İsmi Ve Nasıl Sunmam Gerekir O Konuda Fikir İstiyorum

goddesofcat

Katılımcı Üye
17 May 2018
661
0
İstanbul
İçerisinde kişinin okuyunca ne kazanacağını vede okurken neden sıkılmaması gerektiğini anlatabilirsin onun dışında faydalı olabilecek tüm bilgileri içerdiğini vurgulayabilirsin.

Qora

Yeni üye
17 May 2018
24
0
44
Teşkilat
Bilgi kartonetleri hazırlayın :)
A4 boyutunda fon kartonuna kitapla ilgili notlar yazın..
Braşür tarzı küçük bilgilendirici bir kağıtta olabilir.Yada görsel içerikli 10-15 saniyelik bir video.
Kitapda çölde gçen bir hikaye var ise çöl fotoğrafları ve bi kaç yazı ile küçük ve heyecanlandırıcı 15 saniyelik bir video..Zor değil movie marker de yapılabilir.

goddesofcat

Katılımcı Üye
17 May 2018
661
0
İstanbul
.

Ya bilmiyorum iste :D bilsem buraya konu acmam bu konu 3 hafta once acildi tek tuk donus yapiyolar herkez bi fikir verse super olur hem bu odevi yapamssam takdir de kaciyo

taktir elden gidiyeaah

Bir kitabı insanlar neden sever ve alırlar, bilgi güç demektir.
Kişilerin o kitabı almak için neden para ödeyeceğini vede o bilgilerle ne yapacaklarını anlatman gerekiyor bir kitabın tasarımını yapmalısın vede içeriğini arka plana anlatmalısın

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
taktir elden gidiyeaah

Bir kitabı insanlar neden sever ve alırlar, bilgi güç demektir.
Kişilerin o kitabı almak için neden para ödeyeceğini vede o bilgilerle ne yapacaklarını anlatman gerekiyor bir kitabın tasarımını yapmalısın vede içeriğini arka plana anlatmalısın

Aynen oyle gidiyah

aklima soyle bi fikir geldi maketten bi kitap standi nasil olur acaba

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
İstersen maketten bir kapak hazırla vede onu kitaba yapıştır felan birşeyler yap sohbet alanına dönüyor ve yasak sanırsam bu

Yasak degil diye biliyorum sonucta odev hakkinda konusuyoruz oyle olsa uyarirlardi

Bilgi kartonetleri hazırlayın :)
A4 boyutunda fon kartonuna kitapla ilgili notlar yazın..
Braşür tarzı küçük bilgilendirici bir kağıtta olabilir.Yada görsel içerikli 10-15 saniyelik bir video.
Kitapda çölde gçen bir hikaye var ise çöl fotoğrafları ve bi kaç yazı ile küçük ve heyecanlandırıcı 15 saniyelik bir video..Zor değil movie marker de yapılabilir.

Daha cok maket tarzi bisey istedi hocamiz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.