Dingtone İle Ücretsiz Dakika,Sms Yollama (Bomba Konu)

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Selamın Aleyküm Arkadaşlar bugün sizlerle güzel bir konuyla karşı karşıyayız isterseniz uzatmadan konumuza geçelim buyurun okumaya başlayalım :)
Dingtone Nedir ?
Arkadaşlar Dingtone, Ücretsiz Telefon Araması ve Ücretsiz SMS yollama telefon Uygulaması'dır ve ayrıca Mesajlaşabilirsiniz ama en önemlisi Ücretsiz Sms yollayıp Aramaktır başlangıç olarak 15.00 kredi veriyor bazen 20.00 kredi veriliyor.

Nasıl Kullanılır

Aşağıdaki vereceğim siteye giriş yaparak Sağ üstte İndir butonuna tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İndirdikten sonra programa kayıt olmanız lazımdır Email Adresiniz, Facebook, yada Telefon numaranızla kayıt işlemini gerçekleştirip giriş yapabilirsiniz.

KREDİ Nasıl Kazanırım

Benim Tavsiyem Arkadaşlarınızı davet ederek kazanmanızdır 20.00 kredi veriyor ve cok güzel bir rakam.. Diğer yöntemler ise Video izleyerek ve Uygulama indirip oynayarak kazanılabilir ve her gün giriş yapıp Kredi Edin bölümüne girerek ''Kendimi Şanslı Hissediyorum'a'' tıklayarak 1 kredi kazanabilirsiniz.

KREDİ İle Neler Yapılır

Kredi ile Sms atabilirsiniz, Arama yapabilirsiniz ve en düşük 60.00 Kredi ile Kendinize Sahte Numara alabilirsiniz bol kazançlar diliyorum.

Size gerekli olan herşeyi anlattım konuyu düzenlemek toplam 3 saatimi aldı Referans linkimden indirmeyi çok görmeyiniz :)

Refli Buradan İndiriniz >>> Dingtone - Ücretsiz Telefon Aramaları, SMS'ler ve El Telsizi, PTT

Refsiz Buradan İndiriniz >>> Dingtone - Ücretsiz Telefon Aramaları, SMS'ler ve El Telsizi, PTT

Not : ANLATIM bana aid'tir, Birdahaki Konularımda Görüşmek Üzere Sağlıcakla Kalın ( :

Son düzenleme:

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
Birde 100 krediye numara alabiliyorsun şuanda hedefim ...

60 kredi yazmışsınız heyecanlanıp kredi kasmaya başlamıştm ama 100ü görünce bi geciktirme söz konusu oldu :D

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Birde 100 krediye numara alabiliyorsun şuanda hedefim ...

60 kredi yazmışsınız heyecanlanıp kredi kasmaya başlamıştm ama 100ü görünce bi geciktirme söz konusu oldu :D

Dikkatlice incelememişsiniz, Heyecanınıza geri dönebilirsiniz ( :​

lEjbvk.jpg

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,705
447
'
Uzun zamandır kullanmadığım bir program
Anlatım ve paylaşım için teşekkürler

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Uzun zamandır kullanmadığım bir program
Anlatım ve paylaşım için teşekkürler

Buyurun tekrar indirmeniz dileğiyle :) Ne demek Rica Ederim :)

ÇAlışıyorsa Süper

Evet çalışıyor Üyelerimizin Mesajlarına bakabilirsiniz :)

Eyvallah dostum . Refliden üye oldum :D Mükemmel bişi bu :D

Rica Ederim ne demek Reffli içinde Teşekkürlerimi sunuyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.