⚠❗//Discord\\ Discord'da Gizli Kanalları Görme + Plugin Paketi❗⚠

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,171
Hepinize merhaba değerli TürkHackTeam mensupları bu konumda sizlere Discord'da gizli kanalları görmeyi göstereceğim.

Gerekli programlar;

Better Discord
Show Hidden Channels Plugin
Plugin Pack Rar şifresi: "nikontht"

Virus Total;

Better Discord 1
Better Discord 2
Show Hidden Channels Plugin
Plugin Pack

Resimli anlatım.

Öncelikle verdiğim linkten Better Discord 1'i indirelim.

Ve açalım.

Gelen kısımda "evet" diyelim.

Better Discord 2'yi indirecek. İnen programı açalım.

"Agree" diyelim.

"Install BandgedBD" diyelim.

"Install To Stable" diyelim. Ve "Install" tuşuna basalım.

Discord açıldığında ayarlar kısmına geldikten sonra en aşşağı gelelim ve "Plugins" diyelim.

"Open Plugin Folder" diyelim. (Sizde burası boş olacaktır.)

Verdiğim plugin pack'te olan dosyaları buraya atalım.

Ve pluginlerimiz yüklendi. Eğer konumu beğendiyseniz bir teşekkür etmeniz benim için yeterlidir. Esenlikle kalın. :) NOT: Pluginleri aktifleştirmezseniz pluginler çalışmaz.

Son düzenleme:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,651
78
MARS
Bu TOS'e aykırı. Yapınca bak ben görebiliyorum diye gezmeyesiniz : D

melnda

Üye
22 Eki 2020
102
0
Toplu hesap kontrolü olursa, bu sizin için hesabınıza en büyük sürpriz olacak.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,171
Toplu hesap kontrolü olursa, bu sizin için hesabınıza en büyük sürpriz olacak.

Sanırsam olmuyor oluyorsada yakalanmıyor ben uzun zamandır kullanıyorum. Veya plugin'in verileri plugins klasöründe biriktiği için göremiyorlar ama eğer gidip millete ben gizli kanalları görebiliyorum tarzı şeyler dedikten sonra üstüne ss atarsanız report yerseniz kaçınılmaz son. :D

Son düzenleme:

melnda

Üye
22 Eki 2020
102
0
Sanırsam olmuyor oluyorsada yakalanmıyor ben uzun zamandır kullanıyorum. Veya plugin'in verileri plugins klasöründe biriktiği için göremiyorlar ama eğer gidip millete ben gizli kanalları görebiliyorum tarzı şeyler dedikten sonra üstüne ss atarsanız report yerseniz kaçınılmaz son. :D

Discord'un hesap işleriyle ilgilenen pozisyonları var, dediğin gibi farkedemeyebilirler ama bilemezsin. Ben kullanılmasını tavsiye etmiyorum.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,171
Discord'un hesap işleriyle ilgilenen pozisyonları var, dediğin gibi farkedemeyebilirler ama bilemezsin. Ben kullanılmasını tavsiye etmiyorum.

Birilerine söylenmediği ve report almadığınız sürece gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İçiniz rahat olsun Discord'a başladığım zamanlardan beri aynı hesapta kullanmaktayım hatta report yemiştim bu konuda ama yinede ban yemedim kanal içeriğini görüntüleyemediğimiz için sanırsam.

codetains

Üye
14 Ocak 2018
88
24
[sıze="6"]hepinize merhaba değerli türkhackteam mensupları bu konumda sizlere discord'da gizli kanalları görmeyi göstereceğim.[/sıze]

gerekli programlar;

better discord
show hidden channels plugin
plugin pack

virus total;

better discord 1
better discord 2
show hidden channels plugin
plugin pack

resimli anlatım.

öncelikle verdiğim linkten better discord 1'i indirelim.

ve açalım.

gelen kısımda "evet" diyelim.

Better discord 2'yi indirecek. Inen programı açalım.

"agree" diyelim.

"ınstall bandgedbd" diyelim.

"ınstall to stable" diyelim. Ve "ınstall" tuşuna basalım.

Discord açıldığında ayarlar kısmına geldikten sonra en aşşağı gelelim ve "plugins" diyelim.

"open plugin folder" diyelim. (sizde burası boş olacaktır.)

verdiğim plugin pack'te olan dosyaları buraya atalım.

[sıze="6"]ve pluginlerimiz yüklendi. Eğer konumu beğendiyseniz bir teşekkür etmeniz benim için yeterlidir. Esenlikle kalın. :) not: Pluginleri aktifleştirmezseniz pluginler çalışmaz.[/sıze]

rar şifresi ne hocam yazmamışssın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.