Discord İsim Altı Değiştirme

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Bu gün sizlere nasıl Discord isim altını değiştirebilirsiniz onu göstereceğim.

egs-discord-discord-s1-2560x1440-51474ee7abe3_2560x1440-e14a2b58e93768f0abc47dbf62a4ee86

Normalde Spotify'da müzik falan dinlediğimiz zaman Discord'da ismimizin altında Spotify dinliyor yazıyor veya oyun oynadığımız zaman Oyun oynuyor yazıyor.

unknown.png

Bunu değişmek için ilk önce Kullanıcı ayarlarına geliyoruz

unknown.png

Hesabım bölümünden Oyunlar bölümüne geliyoruz

unknown.png

Daha sonra oyununu görmüyor musun ? yazılan yerde ekle butonuna tıklıyoruz.

unknown.png

Karşımıza çıkacak yeni bölümde Select yazılan yerden bilgisayarımızda mevcut olan programlardan birini seçiyoruz.

unknown.png

Oyunu ekle dedikten sonra ismimizin altında eklediğimiz program gözükecek

unknown.png

Tabi bunu özelleştirebiliriz. Ben "Some Weird Thing" yazdım. Ve işlem bu kadar ismimizin altında Hayatı ile oynuyor yazacaktır.
Bunun gibi bir çok yazı yazabilirsiniz örnek: facebook, turkhackteam vs.

Anlamadığınız bir yer veya durum olursa sormaktan çekinmeyiniz.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByGoId

Üye
14 Ocak 2018
73
0
California
Ben Bile Disocrdda Hypesquad ama online members seçtiğım için hiçbir etkinliği katılmıyorum ama yinede discordda rütbeyi veriyorlar

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Aleyküm Selam Komutanım. Elinize Emeğinize Sağlık Komutanım Tam Sorucaktım Ne Zaman Açıcaksınız Konuyu Ama Açmışsınız. :) Tekrardan Eline Sağlık...

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Eline sağlık başarılı konu olmuş

Ben Bile Disocrdda Hypesquad ama online members seçtiğım için hiçbir etkinliği katılmıyorum ama yinede discordda rütbeyi veriyorlar

Aleyküm Selam Komutanım. Elinize Emeğinize Sağlık Komutanım Tam Sorucaktım Ne Zaman Açıcaksınız Konuyu Ama Açmışsınız. :) Tekrardan Eline Sağlık...

Eline sağlık yine güzel bir anlatım :)

Emeğinize Sağlık Hocam Yine Yararlı Bir Konu :)

Ellerine emeğine sağlık

Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.