Discord İsrail sunucusu

jrokez

Yeni üye
18 Haz 2021
16
3
15
Ankara
Merhabalar,
Discord da Allaha küfür edilen ve türklere küfür eden şaçma sapan türk bayrağına basan ayakkabı emojileri yapan sunucuyu nasıl patlatabilirim.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,296
1,291
K E R K Ü K
benzer bir sunucu hakkında suç duyurusunda bulunmuştum,
ifade olarak ironi yapıyorduk demişler :D
sunucu türk sunucusu ise direk karakola gidip suç duyurusunda bulunun.
sanaldaki krallıklarını sürdüremiyorlar realde, 17 yaşından büyükleri yok
kimse polise gitmez ayağı ile gurur yapıyorlar gitse bile bulamazlar diye
dikleniyorlar herkese :)

en iyi yapacağınız şey hacklemek değil, bunlar ondanda iflah olmaz.
polise gidin ayağınız alışsın, sanalda bu tarz şeyleri kafaya takıyorsanız ister istemez çok gidersiniz.

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Kim küfre saparsa, kendi aleyhine küfre sapar. Kim de salih amel işlerse, kendileri için (cennetteki yerlerini) hazırlamış olurlar. (30/Rûm 44)

Şüphesiz ki o kâfirleri uyarsan da uyarmasan da fark etmez! Onlar iman etmezler. (2/Bakara 6)

Allah’ı ve peygamberlerini inkâr edenler, Allah ile peygamberlerini birbirinden ayırmak isteyenler, “Bir kısmına inanırız ama bir kısmına inanmayız” diyenler ve bunlar arasında bir yol tutmak isteyenler yok mu, işte gerçek kâfirler bunlardır ve biz kâfirlere alçaltıcı bir azap hazırlamışızdır. Nisâ Suresi 150-151

Allah’a ve peygamberlerine iman edip onlardan hiçbirini diğerlerinden ayırmayanlara gelince, işte Allah onlara mükâfatlarını verecektir. Allah çok bağışlayıcıdır ve sonsuz rahmet sahibidir.Nisâ Suresi 152

Kâfirlere dünya hayatı süslü gösterildi ve onlar iman edenlerle alay ediyorlar. Oysa korkup sakınan müminler, Kıyamet Günü'nde onlardan daha üstün olacaklardır. Allah dilediğini hesapsız/sınırsız rızıklandırır. (2/Bakara 212)

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Kim küfre saparsa, kendi aleyhine küfre sapar. Kim de salih amel işlerse, kendileri için (cennetteki yerlerini) hazırlamış olurlar. (30/Rûm 44)

Şüphesiz ki o kâfirleri uyarsan da uyarmasan da fark etmez! Onlar iman etmezler. (2/Bakara 6)

Allah’ı ve peygamberlerini inkâr edenler, Allah ile peygamberlerini birbirinden ayırmak isteyenler, “Bir kısmına inanırız ama bir kısmına inanmayız” diyenler ve bunlar arasında bir yol tutmak isteyenler yok mu, işte gerçek kâfirler bunlardır ve biz kâfirlere alçaltıcı bir azap hazırlamışızdır. Nisâ Suresi 150-151

Allah’a ve peygamberlerine iman edip onlardan hiçbirini diğerlerinden ayırmayanlara gelince, işte Allah onlara mükâfatlarını verecektir. Allah çok bağışlayıcıdır ve sonsuz rahmet sahibidir.Nisâ Suresi 152

Kâfirlere dünya hayatı süslü gösterildi ve onlar iman edenlerle alay ediyorlar. Oysa korkup sakınan müminler, Kıyamet Günü'nde onlardan daha üstün olacaklardır. Allah dilediğini hesapsız/sınırsız rızıklandırır. (2/Bakara 212)
Bu ne şimdi adamın sorduğu soruyla uzaktan yakından alakası var mı bunun dostum ?

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Bu ne şimdi adamın sorduğu soruyla uzaktan yakından alakası var mı bunun dostum ?
Hocam benim hatırlattıklarım soruyu sorana cevaben yazdım. Kendisinin bukadar rahatsız olması gayet normal, hangi aklıselim atasına, bayrağına ve kutsal bir kitaba küfür edecek kadar adi olabilir ?
Soruyu soranın değil bahsi geçen sunucudaki kişilerin endişe etmesi gerektiğini hatırlattım diyebiliriz kısaca.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.