Discord Kod İle Hesap Çalma

omerarslan2101

Yeni üye
26 Kas 2020
5
0
localhost
Cümletten selamun aleyküm direk konuya gircem öncelikle ctrl+shift+ı yaparak bir yer açıyoruz ve ordaki console bir kod kopyalıyoruz işte o kod ile elimize bir kullanıcının e posta ve şifresi 2 adımlı doğrulama açıksada bir yedek kodu veyahut direk e postayı değiştirmesini sağlayan bir kod varmı veya yazabiliriyiz merak ettim şimdiden yazan herkese teşekkürler iyi günler dilerim

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Merhaba, iyi günler.
Discord'da kod ile hesap çalmanız imkansızdır anca token ile bilgileri görebilirsiniz, çalamazsınız.
Token ile hesaba giriş yapabilirsiniz ama şifreyi değiştiremezsiniz, boost basabilirsiniz veyahut bilgilerini görebilirsiniz.
Discord hesabını sadece e-posta adresi sizde bulunuyorsa yani e-postaya erişiminiz varsa çalabilirsiniz.
Konsol'dan en fazla tokene ulaşabilirsiniz, oda sadece o hesaba giriş yaparken o hesabın tokenini görebilirsiniz, yani tokene erişmek içinde o hesabın bilgileri sizde olması gerekiyor.
Hesap'ta iki adımlı doğrulama varsa bu işlemler kesin olarak imkansız oluyor denemeniz zaman kaybı yaşatır.
Hesaba giriş yapmadan hiç bir şekilde iki adımlı doğrulamayı, e-posta adresini ve şifreyi değiştiremezsiniz.
Token ile giriş yapsanız bile değişmiyor. Dediğim gibi sadece bilgileri gözüküyor.
Herhangi bir kod ile iki adımlı doğrulamayı ve e-posta adresini kapatmazsınız.

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
Merhabalar, discordda kod ile değil hesap tokeniyle hesaba erişebilirsiniz. Tokenı almanız için karşınızdaki kişiye nitro generator üm var sunucun varsa reklam karşılığı veririm deyin o da karşılığında bişey yaptığını sansın daha inandırıcı olur. Sonrasında virüslü exe dosyasını atın açtığı anda token bilgileri belirlediğiniz panele düşer sonrasında hesaba giriş yapıp hem boost atabilir hemde hesabına kart ekliyse nitro atabilirsiniz… Hesabı çalmak için ise şöyle bişey yapılabilir- mesela adamın hesabı eski veya rozetli o zaman hesabı satın almak istiyorum veya rozetli bi hesapla change etmek istiyorum dersiniz çift doğrulama aç hesabı çalamam dersiniz sonra hesaba kodu isteyerek giriş yaparsınız maili değiştirip maile gelen kodla teli ve çifte doğrulama telefonunu değiştirirsiniz ve hesap size geçer :) kolay gelsin

ebilal875

Yeni üye
26 Ağu 2022
6
1
Merhabalar, discordda kod ile değil hesap tokeniyle hesaba erişebilirsiniz. Tokenı almanız için karşınızdaki kişiye nitro generator üm var sunucun varsa reklam karşılığı veririm deyin o da karşılığında bişey yaptığını sansın daha inandırıcı olur. Sonrasında virüslü exe dosyasını atın açtığı anda token bilgileri belirlediğiniz panele düşer sonrasında hesaba giriş yapıp hem boost atabilir hemde hesabına kart ekliyse nitro atabilirsiniz… Hesabı çalmak için ise şöyle bişey yapılabilir- mesela adamın hesabı eski veya rozetli o zaman hesabı satın almak istiyorum veya rozetli bi hesapla change etmek istiyorum dersiniz çift doğrulama aç hesabı çalamam dersiniz sonra hesaba kodu isteyerek giriş yaparsınız maili değiştirip maile gelen kodla teli ve çifte doğrulama telefonunu değiştirirsiniz ve hesap size geçer :) kolay gelsin
peki virüslü exe dosyamızı hangi programla çıkarabiliriz bir kaç grabber denedim hiç biri olmadı

S

stsaw

Ziyaretçi
Peki adam atcağımız dosyayı nerden bulcaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.