Discord Nitro Ödeme Sorunu

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
Merhaba. Epic Games^ten 3 ay ücretsiz nitro aboneliği almak istedim. Birkaç gün bekledikten sonra mail geldi. Ancak maile Papara sanal kart bilgilerimi girince "Kart reddedildi" uyarısı veriyor. Normalde her türlü işlemde papara card kullanılabiliyordu. Neden böyle bir sorun yaşadım ki? Çözümü bilenler var mıdır?

Not: Bu arada gelen mailde kod deniyor ancak kod yok. "Hemen Kullan" diye mavi bir buton var.

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Merhaba. Epic Games^ten 3 ay ücretsiz nitro aboneliği almak istedim. Birkaç gün bekledikten sonra mail geldi. Ancak maile Papara sanal kart bilgilerimi girince "Kart reddedildi" uyarısı veriyor. Normalde her türlü işlemde papara card kullanılabiliyordu. Neden böyle bir sorun yaşadım ki? Çözümü bilenler var mıdır?

Not: Bu arada gelen mailde kod deniyor ancak kod yok. "Hemen Kullan" diye mavi bir buton var.
İyi Forumlar dilerim. Bu sorunu bende yaşamıştım nitro alırken. Çözümünü söyliyeyim hemen. Kullandığınız sanal kartı papara dan iptal edin yeni sanal kart açın. Nitro alırken ülkeyi abd değil Türkiye yapın türkiye yaptıktan sonra isterseniz kendi adresinizi, isterseniz de bildiğiniz tr de bir adresi yazabilirsiniz.

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
İyi Forumlar dilerim. Bu sorunu bende yaşamıştım nitro alırken. Çözümünü söyliyeyim hemen. Kullandığınız sanal kartı papara dan iptal edin yeni sanal kart açın. Nitro alırken ülkeyi abd değil Türkiye yapın türkiye yaptıktan sonra isterseniz kendi adresinizi, isterseniz de bildiğiniz tr de bir adresi yazabilirsiniz.
Hocam merhaba. Dediğiniz gibi yeni kart açtım ve içinde 9 lira vardı ama yine aynı hatayı aldım. Kart reddediliyor. Eski kartla arada sms doğrulaması geliyordu ama yeni kartta o kısım hiç gelmedi.

masklow

Yeni üye
6 Ağu 2009
6
0

Artık 1 Dolar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.