Disk Seçimi

WilnuS

Yeni üye
26 Mar 2019
26
0
Karadeniz
Eski laptopuma kali linux kuracağım fakat disk almam gerekiyor 420 tl bütçem var. 480GB sata ssd mi yoksa 1tb 5400rpm hdd mi almamı önersiniz. Tavsiyelere açığım.
 
Son düzenleme:

TaoLao

Anka Underground Team
4 Ara 2020
423
31
/etc/shadow#
Merhaba, ileride büyük arşiv vs. bilgisayarınızda bulundurmayacaksanız, 480 gb ssd yeterli olacaktır, henüz yeni başladıysanız disk boyutunun çok'da önemi yok. İyi forumlar.
 

"Mr.Dwt

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
10 Ara 2017
1,486
2
AK-47
Hız ve teknolojik nesil olarak geliştiği için driverlar yeni teknolojisinj almak daha mantıklı olacaktır buda SSD driverlar oluyor leptop eski ise SSD'i HDD'en daha etkili olacaktır SSD alınız
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.