Diskeeper 2008 + crack full

kılıczade

Uzman üye
29 Eyl 2007
1,086
16
izmir *35*
download link: https://tik.lat/mmBUd
crack link: https://tik.lat/hnlwj

Bilgisayarınız artık daha hızlı


dklocal.jpg
Diskeeper 2008 Home(Ev) programı ile bilgisayarınız daha hızlı olacak. Yapmak istediğiniz her şeyi daha kolay daha hızlı yapabileceksiniz: İstediğiniz program ile çok daha hızlı çalışabilir, çok daha rahat oyunlar oynayabilir, internette çok daha hızlı sörf yapabilirsiniz. Hatta download/yüklemeleriniz bile bu program sayesinde daha hızlı olabilir. Artık uzun beklemeler ekran donmaları CPU kullanımının tavana vurması gibi şeyler başınıza gelmeyecek.
Diskeeper 2008 Home versiyonunun özellikleri:
  • Gerçek zamanlı disk birleştirici: Artık bilgisayarınız başında disk birleştirmek için saatler beklemeyeceksiniz.
  • Görünmez çalışma modu: Yeni görünmez çalışma modu ile bilgisayarınızda gizli bir şekilde çalışarak diskinizi ultra hızlı bir şekilde birleştirebilirsiniz. Üstelik siz bilgisayarınızı kullanırken o birleştirmeye devam eder. Diskeeper'ın çalışırken farkına bile varmayacaksınız. Tabi hızının sesi hariç!
  • Kolay kullanım arayüzü: Yükleme kolaylığının dışında çalışırken de sizi hiç zorlamayacak ve diskinizin sağlığı ve performansı hakkında verdiği raporları ile size neler yapmanız gerektiği hakkında fikirler verecek.
  • Hızlı virüs taraması: Diskeeper ile hızlı bir şekilde virüs taraması yapabilir istediğiniz dosyaların backup(yedek)larını alabilir hatta istediğiniz dosyaları arayabilirsiniz.
  • Tamami ile güvenli: Kritik Microsoft sistemlerinin gerekli dosyalarını birleştirir ve bu sayede işletim sisteminiz de oldukça rahatlar ve hızlanır.
  • Tarihsel raporlama: Diskeeper'ın hangi işlemleri ne zaman yaptığını size rapor eder ve bu sayede sisteminizi kontrollü bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Dizüstü bilgisayarlar için güç yönetimi: Dizüstü bilgisayarınızın şarjını daha hesaplı kullanmanız için arkaplanda bu programı çalıştırmanız sizin için oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Ve bilgisayarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.
invisitasklarge.jpg
Görünmez çalışma modu ile bilgisayarınızı kullanırken de Diskeeper çalışmaya devam eder. Gerekli dosyaları birbiri ile bağlantılı bir şekilde gruplar ve bilgisayarınızdan daha çok verim almanızı sağlayarak alacağı parayı sonuna kadar hakediyor. Tabi TAMindir'den indireceğiniz programın deneme sürümü de aynı şekilde bilgisayarınızı düzenlemenize yardımcı olacaktır...
Diskeeper 2008 - Disk Performans Dönüşümü


Diskeeper 2008 Home bugün piyasada bulunan aynı amaçlı programlara benzemez. Şimdi çok daha önemlisi sistem performansınızı çok daha fazla arttırabilecek özelliklere de sahip.

PC veya dizüstünüzün ilk aldığınız zamanki hızını tekrardan yakalamak istiyorsanız Diskeeper 2008'i deneyin. En ideal çözüm kesinlikle bu programdır. Sisteminizin ilk aldığınız kadar hızlı çalışmasını istiyorsanız Diskeeper 2008'i deneyin.hakediyorsam + rep lütfen


 

^^KoZa^^

Üye
10 Eyl 2007
109
0
Crackini nasıl urucağiz? Kardeşim; birde resimli anlatım sunarsan memnun olurum-ruz..

herşey için tşk ler...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.