Dizel otomatik QASHQAI 71 bin 990 YTL’ye geldi

EftelyA

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Kas 2007
9,097
59
EsEs
Dizel otomatik QASHQAI 71 bin 990 YTL’ye geldi

9 Nisan 2008


5346754.jpg
Geçtiğimiz yılın Mart ayında Türkiye yollarına çıkan Nissan Qashqai, artık 2.0 litrelik dizel otomatik 4X4 versiyonuyla da pazarda yerini aldı.

Qashqai’nin 1.6 litre (manuel) ve 2.0 litre (otomatik) benzinli motor seçeneklerine eklenen 2.0 litre dizel otomatik 4X4 versiyonu, 71 bin 990 YTL’lik özel lansman fiyatıyla satışa sunuluyor. 150 beygir gücü ve 320 Nm torka sahip 2.0 litrelik motorun görev yaptığı bu versiyonda, ABS, ESP, TCS, ön, yan ve perde hava yastıkları, deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar, Hız Sabitleyici, Bluetooth, çift bölgeli otomatik klima, katlanabilir yan aynalar gibi zengin donanım özellikleri standart olarak sunuluyor.

Nissan Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, Türkiye’de ’Asi Şehirli’ olarak konumlandırdıkları Qashqai’de, klasik sedan, hatchback, MPV otomobil kullananlardan küçük 4X4 ve SUV araç arayanlara kadar geniş bir müşteri kitlesini hedeflediklerini belirterek, şöyle konuştu: "Bu söylediğimiz pazarın büyüklüğü yaklaşık olarak 170 bin adet potansiyel müşteriye karşılık geliyor. Qashqai’nin özgün tasarımı ve güven hissini pekiştiren yüksek sürüş pozisyonu ile müşterilerin kalbini kazanacağına inanıyoruz. Hedef müşterilerimizi evli ve çocuklu, yeniliğe açık, kendisine şehir içinde ve dışında kaçamaklar yaratıp hayattan keyif almasını bilen grup olarak tanımlıyoruz. ’Crossover’ ve ’yüksek sürüş pozisyonu’nun Qashqai için anahtar sözcükler olacağını geçen yıl söylemiştik; şimdi gama ilave edilen 2.0 dizel ile ekonomiyle performansın bileşimini de ekliyoruz."
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.