Dlive Chat Botu

zaza215

Yeni üye
22 May 2020
40
3
Öncelikle herkese mutlu günler diliyorum.Dlive da çekilişlere katılmak için bazı insanlar chat botu kullandıgını gördüm. Dlive hesaplarını havuza alıp tek komutla istediği yorumu yayında yazdırabiliyor vs. vs. istediği yayınıcınn havuzdaki hesaplarıyla bir anda takip felan ediyor . Bunun gibi bir script yazabilirmiyiz veya free olarak var mıdır. Kendimce dlive hesabı açtım 10x kadar :D Tek tek açmak çekilişlere katılmak zor oluyor. Bir kolay yolu var mıdır ? Teşekkrler simdiden

zaza215

Yeni üye
22 May 2020
40
3
merhaba,

öncelikle dlive ne bilmiyorum:(. ama bunun için botlar yapılabilir hazır botlarda vardır illaki. ama ücretli midir? ücretsiz midir? bilemem. eğer bot yazacaksan python ile yazabilirsin eğer python bilmiyorsan öğrenmeni desteklerim ve python ile ilgili sıkıntın olursa özelden yazabilirsin. :)
Hiç bilmeyen biri için buna benzer bir bot yazmak kaç günümü alır phyton ile . Kısaca bütün hesaplarımla aynı şeyi yapabilcek bir yazılım istiyorm.Ben hesaplarımı havuza atıcam.O hesaplarımla yorum yapma takip etme vs. şeyler olsun. Maks 10 tane hesap yaparım zaten abartmam :)

dotDux

Yeni üye
4 Mar 2021
14
8
ghsvcg3.jpg

"store" verisi ile eposta ve şifreye gerek kalmadan giriş yapılabilmektedir kullandığınız veya bildiğiniz bir yazılım diliyle post atarak hesaplara giriş yaptırıp daha sonra kanalın sohbetine mesaj attırabilirsiniz iyi günler.

zaza215

Yeni üye
22 May 2020
40
3
ghsvcg3.jpg

"store" verisi ile eposta ve şifreye gerek kalmadan giriş yapılabilmektedir kullandığınız veya bildiğiniz bir yazılım diliyle post atarak hesaplara giriş yaptırıp daha sonra kanalın sohbetine mesaj attırabilirsiniz iyi günler.
Yazılımla ilgim hiç yok ya keşke bilsem :) zor bir şey değil dediler de o yüzden bi danışmak istedim sizlere

Konuyu biraz daha açabilirseniz yardımcı olabilirim.Dlive'ın çalışma mantığını bilmiyorum.
Hocam Dlive..tv diye bir sitede aynı twitch gibi daha basit bir şey. Üyelik alıyorsunuz (ücretsiz) ve yayıncılar var onları izliyorsunuz yorum yapıyorsunuz. Yayıncıların çekilişleri oluyor chat kısmından bir kod diyorlar mesela !cekilis yazın diyorlar yazanlar arasından kazananlar oluyor felan. Cok basit bir site. Benim istediğim de Bir havuz yapıcam( 5 -10 üyelik aldım id şifreleri elimde) o üyeliklerle o yayıncının linkini açacaklar ve chat kısmından yazı yazacaklar. Bilmiyorum çok zor mu ama Burada ücretli var
buna benzer bişey yazmak zor mu

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,731
1,070
Evren
Hocam Dlive..tv diye bir sitede aynı twitch gibi daha basit bir şey. Üyelik alıyorsunuz (ücretsiz) ve yayıncılar var onları izliyorsunuz yorum yapıyorsunuz. Yayıncıların çekilişleri oluyor chat kısmından bir kod diyorlar mesela !cekilis yazın diyorlar yazanlar arasından kazananlar oluyor felan. Cok basit bir site. Benim istediğim de Bir havuz yapıcam( 5 -10 üyelik aldım id şifreleri elimde) o üyeliklerle o yayıncının linkini açacaklar ve chat kısmından yazı yazacaklar. Bilmiyorum çok zor mu ama Burada ücretli var
Python ile yapılabilir konu üzerine gideceğim.Vesselam...

Selenium modülü ile yapılabilir takip te kal bir kaç güne yapacağım.

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Öncelikle herkese mutlu günler diliyorum.Dlive da çekilişlere katılmak için bazı insanlar chat botu kullandıgını gördüm. Dlive hesaplarını havuza alıp tek komutla istediği yorumu yayında yazdırabiliyor vs. vs. istediği yayınıcınn havuzdaki hesaplarıyla bir anda takip felan ediyor . Bunun gibi bir script yazabilirmiyiz veya free olarak var mıdır. Kendimce dlive hesabı açtım 10x kadar :D Tek tek açmak çekilişlere katılmak zor oluyor. Bir kolay yolu var mıdır ? Teşekkrler simdiden
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar Dostum;
Dostum anladığım kadarıyla sen Dlive yayın platformunda sohbet kanalları için bot arıyorsun. Ben bir kaç tane link buldum ama işini görür mü tam bilmiyorum. Link bu ' dskvr/dlive-chat-bot ' buraya gidip detaylı bakabilirsin. Tam bir bilgim yok kusura bakma ama Blokchain vs diyor. Yine siz bir göz atın bu değilse buraya tekrar bana cevap şeklinde yazarsanız ben yine araştırmaya çalışırım elimden geleni yaparım. Şimdiden size kolay gelsin. Umarım istediğin botu bulursun. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. İyi günler, iyi forumlar dostum :).

zaza215

Yeni üye
22 May 2020
40
3
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar Dostum;
Dostum anladığım kadarıyla sen Dlive yayın platformunda sohbet kanalları için bot arıyorsun. Ben bir kaç tane link buldum ama işini görür mü tam bilmiyorum. Link bu ' dskvr/dlive-chat-bot ' buraya gidip detaylı bakabilirsin. Tam bir bilgim yok kusura bakma ama Blokchain vs diyor. Yine siz bir göz atın bu değilse buraya tekrar bana cevap şeklinde yazarsanız ben yine araştırmaya çalışırım elimden geleni yaparım. Şimdiden size kolay gelsin. Umarım istediğin botu bulursun. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. İyi günler, iyi forumlar dostum :).
galiba burda anlatıyor dediğin gibide :D ingilizce ve benim bu network dilini hiç anlamadım :D Ama teşekkr ederm

Selenium modülü ile yapılabilir takip te kal bir kaç güne yapacağım.
Çok teşekkür ederim hocam , şuan lık bir ücret verebilcek durumum yok ama olursa vermeye calısırım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.