Dm Kutusuna Gelen Tek Seferlik Fotoğrafları Nasıl Görebilirim?

IsAddoNexJunon

Yeni üye
4 Tem 2019
9
0
Merhaba arkadaşlar, dm kutusuna gelen 1 sefer oynatma özelliğine sahip olan fotoğrafları tekrar görme gibi bir şansımız varmıdır?
Yada bunun için her hangi bir açık veyahut program varsa, bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse çok memnun kalırım.
Teşekkürler.

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Merhaba değerli üye:

Maalesef böyle birşey mümkün deildir google play gibi uygulama indirme yerlerinde bazı uygulamalar var fakat senin iyliğin için indirmeni tavsiye etmem çünkü Hesabın tehlikeye girebilir veya Havuz sistem denilen sistemde kullanıla bilir.
HAVUZ SİSTEMİ nedir;
Bu uygulamalar belli bir ücret karşılığında bot takipçi göndermektedir.Bukadar takipçiyi bulmaları zor işte bu yüzden havuz sistemini kullanıyorlar yani senin hesabına erişiyol ve başka kullanıcıları takip ediyorlar. BUNdan oldukça rahatsız olursunuz.

UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR

İYİ FORUMLAR :)

JİTEM

Uzman üye
31 May 2020
1,592
382
KATO DAĞI
Merhaba değerli üye tam tıkladıktan sonra ekrandan arka plandaki uygulamalara geçiş kısmına gelerek ss alabilrsiniz yada tek seferli fotograf gelince ekran kaydı açabilirsiniz başka telefondan fotograf çekebilirsiniz iyi forumlar dilerim. :)

IsAddoNexJunon

Yeni üye
4 Tem 2019
9
0
İşin kötü kısmı yaklaşık 1 ay önce olan birşey bu tamamıyla güven meselesinden kaynaklı olduğu için o yüzden erişmek istedim, tüm verileri indirdim lakin orada böyle birşey bulamadım yanlış bir dosya konumuna bakıyorda olabilirim hiç bilmiyorum, tekrardan teşekkürler :)

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Merhaba arkadaşlar, dm kutusuna gelen 1 sefer oynatma özelliğine sahip olan fotoğrafları tekrar görme gibi bir şansımız varmıdır?
Yada bunun için her hangi bir açık veyahut program varsa, bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse çok memnun kalırım.
Teşekkürler.
Öncelikle Merhaba,
Böyle bir şey şuanlık pek mümkün değil. Bir yazılım bulur isen bile sıkıntılı olabilir dikkat etmeni tavsiye ederim. Hayırlı geceler.

TURKTIGIN

Üye
1 May 2021
133
22
Teşekkürler.
Şöyle yapıyorsun dostum ben eskiden kullanıyordum işe yarıyordu gerçekten. instagram aero indiriyorsun TIKLA soldaki butondan gidebilirsin siteye işte, eski sürümünde vardı kullanmayalı yaklaşık 1 yıl oldu galiba hala çalışıyor mu bilmiyorum dm den foto geldiği zaman açmadan ilk üstüne basılı tutuyorsun videoyu veya fotoyu indiriyor işte hangisi geldiyse açılmamış oluyor ve senin galerine o foto düşüyor yani anlayacağın ikinci sefer bakmak için galerine giriyorsun :) bu işte güzel bir yöntem ama ilk olarak aeroinstanın gizlilik politikasını oku derim benim hesabım çalınmadı veya bot hesap olmadı ama genede sen oku.

ikinci yöntem ise ekran kayıt uygulaması yükle TIKLA ben bunu kullanıyorum bununla ekran kaydını başlatıyorsun ve gelen fotoyu açıyorsun video ise sonuna kadar bekle video bitince durdur fotoysa eğer durdur biraz bekle ss alma bildirim gider kaydı durdur galerindeki videodan ss al :) umarım faydalı olmuştur.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Teşekkürler.
Değerli Üye öncelikle dm kutusu demişsin. Hangisi. Twitter mi İnstagrammı. hangisinden söz etmektesin. Bunu yazarsan Sorunu tam olarak anlayıp sana cevap verebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.