doğuya neden bordoberelileri göndermiyolar

ridvan yilmaz1

Yeni üye
31 Ara 2015
10
0
ankara
ben bakıyorum doğuda şehit olan asker ve polislerin çoğu gencecik insanlar 22 23 24 yaşında insanlar onlara yazık değilmi onların canı yokmu anaları babaları yokmu onların neden özel eğitimli sat komandoları ve bordo berelileri göndermiyolar doğuya anlamıyorum geçenlerde başbakan bile açıkladı doğuda yüzlerce asker ve polisimiz şehit oldu diye

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
göndermediklerini nerden biliyosun.
Şu an orada uzman askerler var merak etme.bordo berelier ise hep orada zaten

MehmetBey23

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
371
0
Nereye
Bak Yaşım Küçük Ama Türkiye Şu Anda Abd Gibi Büyük Bir Devlet Değil Abd de Zenci İsyanında Orduyu Şehire İndirdi Ama Türkiye İndirse Düşünsene ''Foşik Tece Bizi Vurirr-Milet Meclisimizde Bile Girmişler-Ve Sözde Hukuk Yanlısı Avrupa Neler Yapacak''. :( (Edit: Orada Şu Andada Var Arkadaşımızın Dediği Gibi Zaten 200 Kişiden Fazla Geberen Vardır Basına O kadar Diyorlardır)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
benim bildigimde komandolar vs orda var dıye bılıyorum ama belgem yok tabi :)

merak etme orada şu an uzman askerler var emin olabilirsin.
Normal askerleri kullansalar daha çok şehit geleceğindende emin olabilirsin.
bunlar için biraz araştırma yaparsanız anlarsınız.
polis özel hareket
jandarma özel hareket zaten fazlasıyla operasyon yapıyor.
uzman çavuşlar-askerler ise dağlarda her türlü varlar
bordo berelilerin olayı zaten belli.

Blackwomen01

Uzman üye
23 Eki 2015
1,307
0
01
bordo bereliler hep orda dostum hepsi uzman askerler ordakiler ayrıca bizim 100 tane askerimiz şehit olduysa o köpeklerden 1000 tane gebermiştir emin ol DOĞUDA TEMİZLİK VAR sıkıntı yok ;)

kursadkagant

Yeni üye
24 Ara 2015
7
0
arkadaşlar şehitlerin çoğu suikastle şehit oluyor karşı karşıya çatışmaya korkuyo teröristler karşı karşıya çatışsalar sizce bu kadar şehit olurmuydu

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Bordo Bereliler Türkiyenin En Gizli Hava , Kara , Deniz Ordusudur Anlatılan Hikayelerin ve Verilen Bilgilerin Doğruluk Payı %1 Bile Değildir Şu Anda Suriyede Bile Görev Yapanı Vardır.

bluehajck

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
377
0
Diyarbakır
yaw arkadaşlar bakın ben diyarbakırda yaşıyorum sur daki askerlerin hepsi 22 23 yaşlarında 3 5 tane 30 yaşında asker var surun içinde pkk yok bu arada sadece ydg-h var bunu bilin ordan burdan sallamalar yapmayalım ve karşılıklı çatışıyorda suikast filan yok

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
yaw arkadaşlar bakın ben diyarbakırda yaşıyorum sur daki askerlerin hepsi 22 23 yaşlarında 3 5 tane 30 yaşında asker var surun içinde pkk yok bu arada sadece ydg-h var bunu bilin ordan burdan sallamalar yapmayalım ve karşılıklı çatışıyorda suikast filan yok

Suikats dedikleri mayın döşeme. Hatırlarsan Dağlıca'da 16 asker mayın ve daha sonra kurulan pusuda şehit oldu.

Bordo Bereliler Türkiyenin En Gizli Hava , Kara , Deniz Ordusudur Anlatılan Hikayelerin ve Verilen Bilgilerin Doğruluk Payı %1 Bile Değildir Şu Anda Suriyede Bile Görev Yapanı Vardır.

Hava, deniz? Bence senin bilgilerinde pek bi doğruluk yok.

bluehajck

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
377
0
Diyarbakır
Bu Arada Arkadaşlar Devlet Emin Olun ki Surda Çatışmada Kaybeden Taraf Olacak Tank Top İle Giriyorlar Ve 45-46 Gün Oldu Halen Direnişleri Devam Ediypr

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Wep Kardeş Bordo Bereliler 3 Yıllık Eğitime Taabi Tutuluyorlar Komandolar Bile Deniz ve Kara Harbi Öğreniyorlar Bordo Bereliler Her Türlü Harbi Görüyorlar Bu Arada Hava Dediğim Paraşüt İle Atlama.

bluehajck

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
377
0
Diyarbakır
Arkadaşlar Bordo Bereli Olsa Ne Olur Ki Paralı Asker Nerdee Zorluklarda Yaşayan İnsan Nerde Yanlış Anlamayın Beni Bu Arada

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.