Dolandırılma Meselesi

bayaydinss

Yeni üye
15 Şub 2016
45
0
None
Bizim bir arkadaşı dolandırmışlar, çocuğun iban nosu var bu iban nosu ile ne yapabiliriz bi yardımcı olur musunuz arkadaşlar? Teşekkür ediyorum herkese.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
eğer kanıtı varsa eğer mahkemeye başvurun kardeşim ibanlarıyla beraber


Yardım Sever Üyeler Kulübü
 

llBraiNRoxieSll

Kıdemli Üye
31 Ara 2015
2,372
2
(nowhere) in
Dolandırıldı ve elinizde sadece iban var doğru mu anladım ?
Olacaklardan şöyle bahsediyim dolandırıldım diceksiniz nasıl dicek polis şöyle şöyle örneğin anlattınız parayı siz mi attınız evet neden attınız şuşu sebepten atan sizsiniz yani gönül isteği :D sonra tüm prosedürleri uygularak dolandırma internet dolandırıcılığı iban ile konuşma kayıtları varsa mahkemeye yönlendirilicek o sırada o kişi de bulunucak ama sadece o kişinin bulunması 4 ile 6 ay sürücek mahkemeye çıkıcaksınız çok sağlam bi avukatınız varsa 1 3 ay daha kısa bi süre tabiki anlatıcak iki taraf tabi olayı bilmeyerek şeffaf konuşuyorum sonra karşı taraf büyük ihtimal itiraz edicek bla bla öyle devam edicek uzatılıcak başka tarihe :D küçük bi mevla ise uğraşma derim ama sen bilirsin avukata verdiğin parayı bile işin sonunda çıkarabilirsin tazminat ile kazanırsan ama çoğunlukla böyle vakalar çok oluyor diye polislere hergün böyle vaka geliyor diye pek umursamıyorlar haberin olsun ...

Neyse İyi forumlar 1 Teşekkür Kafi
 

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,388
111
Tüm kanıtları mahkemeye götürün hocam yada bir avukat tutun hakkınızı fazlasıyla alacaksınız emin olun.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.