Doping Hafıza

18 Nis 2020
148
1
Sayın Abilerim Ben Doping Hafıza Almayı Düşünüyorum , Lakin İzleyip Yazmak Uzun Sürer Gibi Geliyor. Acaba Aldıktan Sonra Dosyalardan O Videoda İşlenen Sayfalara Klasörden Erişim Sağlayıp PDF Oluşturabilirmiyim Acaba ? Lütfen Bilgili Kişiler Cevap Verirse Sevinirim..
 

Nellogix

Uzman üye
3 Eyl 2021
1,112
780
🇹🇷 Türkiye/Ankara
Doping hafıza kullanan bir çok arkadaşım var. Ne yazik ki pdf ye dönüştürülmüyor. Bir yandan da iyi oldu şimdi videolari atlamaya başlarsan bir süre sonra testleri de atlamaya başlarsın. Ve Atlayarak başarıya ulaşamazsın.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.