Dört Kutsal Kitap 3.0(TaVSiYe)

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
kitap9qy.jpg

Dört Kutsal Kitap programı teolojik çalışma yapmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır ve ücretsizdir!

Program Özellikleri

- Kuran (8 ayrı meal), İncil, Zebur, Tevrat, Kütüb-ü Sitte, Sahih-i Buhari kitapları
- Kitapları ayrı ayrı okuyabilme ve sayfa içinde anlık arama yapabilme
- Kitaplar arasında seçime bağlı gelişmiş arama yapabilme
- Sayfları ve arama sonuçlarını yazdırabilme / kaydededilme

https://tik.lat/M5Epw

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
hocam güzel evet 4'de bizim kitabımız ama diğerleri bilyosun heP değiştirildi yanı elle oynandı bi değer biçilmiyor malasef tek kitabımız var oda kur'an kerim

AMA YİNEDE SAOL PAYLAŞIM İÇİN TŞK

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
evet arkadaşlar bende biliyorum ama nasıl değişim yapıldığını görmek için lazımdır.diğer kitaplar haktır onlara inanmak imanın şartlarından birisidir ama hak kitap kurandır.kuranı kerimde allah c.c. tarafından korunmaktadır bunu değiştirmeye kimsenin gücü yetmez

cevaplarınız için teşekkürler

derebeyi

Yeni üye
21 Eki 2007
49
0
tevrat incil ve kuranı yüzünden okudum hemde defalarca tevratta ilgimi çeken bişey vardı samuel bölümünde birleşen milletleri yanına alacaksın ve keldaniler diyarını (ırak) gökten ateş yağdırarak tarumar edeceksin diyordu. insanlar devlet stratejilerinde bile tahrif edilmiş bi kitabı kullanıyo ama bizim ülkemizde din sadece ritüeller zinciri olarak görülüyor yazık neyse fazla konuştum. emeğine sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.