Dos attack ile site cökertme

armoking_yesil

Yeni üye
26 Eyl 2007
22
0
anasini satim heplazim oldummu linkler olmaz tuuh emekmis ise yarasa bari
aynen katılıyorum kardes sıtede ole bos seyler varkı tamam saldrır onemlı ama ya lınklerı kırık her konuda yada anlatımı bozuk kardes once test edın ordan burdan alıntı yapıp buraya konu acmayın o zaman bende aksama kadar 150 tane saldırır programı alıntı yapıp konu acayım ole olurmu

KAF_KAF

Yeni üye
27 Haz 2009
4
0
Beyler bu lİnklerİn annelerİ....................... Kirik yaa yÜklenmİyo bİ tÜrlÜ rapidshare upload yaziyoo bİseyde olmuyo anlamadim gİttİ

¿__Ms-DoS__?

Katılımcı Üye
19 Mar 2009
290
0
30
Trabzon
Bu Tür ezme Ping atacckerLer iLe Bedava siteLeri biLe DONDURAMASSINIZ biLe bide ddos diyosunuz ya ddos benim bildim zombie iLe yada botnet yada kendimizin mİRC de Kurduğumuz botLar iLe çökertiyoruz sizde kıytırıktan antiRus ping atacckerLeri gösteriyosunuz

anti_pisko

Yeni üye
9 Tem 2009
1
0
ya ben bu programları biliyom saklıyodum b gün lazım olur die hımm kullanımınıda az biraz öğrendim
bundan sora grup hazırlığı yamak lazım hımm nese oda zamanla olur inş emeğe saygı saolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.