Termux Kullanırken Karakterler Bug'a Giriyor.

27 Nis 2019
68
9

Videoda yada telefonda donma kasma problemleri yok aynen gördüğünüz gibi düzgün bir şekilde yazamıyorum.
Telefon : Galaxy s9
İşletim Sistemi : Android
Android sürümü : 10
Telefonda virüs yok
Klavye orjinal klavye
Çözüm bilen varsa yazabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

venom34ed

Katılımcı Üye
6 May 2021
502
106
Telefonunuzu kapatıp açmayı denediniz mi ? Bi öyle yapın deneyin olmazsa termuxu kaldırıp tekrar indirin eğer o da olmazsa play store dan farklı klavye çeşitleri indirmeyi deneyip öyle bir yazmayı deneyin microsoft swiftkey klavye gibi kullandığınız klavye orijinal mi yani dediğim gibi play storedan klavye indirip mi yazmayı deniyorsunuz? eğer öyle yaptıysanız farklı bir uygulamadan deneyip öyle yapmanızı öneririm muhtemelen sorununuz çözülecektir diye düşünüyorum. Eğer yine olmazsa yarın tekrar deneyin Hiçbiri işe yaramadıysa telefonunuza format atıp tekrar deneyebilirsiniz.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
videoyu izledim. Tuşlarda sanırım fazla basma sorunu var. Telefonun dokunmatiğinden kaynaklanıyor olamaz mı. Bu sorun sadece termuxtaykenmi oluyor yoksa. İyice yavaşlatarak izledim. Sende yavaşlatarak izleyebilirsin. B harfinin üstünde H harfi var. B ye basıyorsun H harfindede bir sallantı oluyor. Öylece iki tane B harfi çıkıyor. Senin telefonun Dokunmatiğinde sıkıntı var Sayın Üye

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115

Videoda yada telefonda donma kasma problemleri yok aynen gördüğünüz gibi düzgün bir şekilde yazamıyorum.
Telefon : Galaxy s9
İşletim Sistemi : Android
Android sürümü : 10
Telefonda virüs yok
Klavye orjinal klavye
Çözüm bilen varsa yazabilir mi?
hocam bende de öyle oluyor du samsungun klavyesinden google klavyeye geçtim sorun ortadan kalktı.

27 Nis 2019
68
9
Telefonunuzu kapatıp açmayı denediniz mi ? Bi öyle yapın deneyin olmazsa termuxu kaldırıp tekrar indirin eğer o da olmazsa play store dan farklı klavye çeşitleri indirmeyi deneyip öyle bir yazmayı deneyin microsoft swiftkey klavye gibi kullandığınız klavye orijinal mi yani dediğim gibi play storedan klavye indirip mi yazmayı deniyorsunuz? eğer öyle yaptıysanız farklı bir uygulamadan deneyip öyle yapmanızı öneririm muhtemelen sorununuz çözülecektir diye düşünüyorum. Eğer yine olmazsa yarın tekrar deneyin Hiçbiri işe yaramadıysa telefonunuza format atıp tekrar deneyebilirsiniz.
Telefonu kapatıp açmayı denedim , yazdığım şeyi düzgün okursanız klavye orjinal klavye yazıyor. Farklı klavye çeşitlerini de denedim.

27 Nis 2019
68
9
videoyu izledim. Tuşlarda sanırım fazla basma sorunu var. Telefonun dokunmatiğinden kaynaklanıyor olamaz mı. Bu sorun sadece termuxtaykenmi oluyor yoksa. İyice yavaşlatarak izledim. Sende yavaşlatarak izleyebilirsin. B harfinin üstünde H harfi var. B ye basıyorsun H harfindede bir sallantı oluyor. Öylece iki tane B harfi çıkıyor. Senin telefonun Dokunmatiğinde sıkıntı var Sayın Üye
Maalesef yanlış tanı. Sadece termuxta iken böyle oluyor. Normalde bir sıkıntı yok yani.

13 Mar 2021
94
20
Merhaba değerli üye,
Bu sorun önceden bende de vardı aynı bu şekildeydi ama güncelleme geldikten sonra bu sorun ortadan kalktı bende. Termuxunuz güncel mi ? Termuxun sürümleriyle de ilgisi olabilir farklı sürümleri indirmeyi denediniz mi ? Ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi klavye ile de alakalı olabilir. Ben size Uygulamanın farklı bir sürümünü indirmenizi öneriyorum.
İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.