Dosya kurma (İndirilen)

kumbara16

Yeni üye
25 Ocak 2016
43
0
Bursa
Selamlar herkese.(.deb) uzantılı dosyaları nasıl kurucam?Bir çok şeyi denedim sürekli hata alıyorum.Terminali aynı konumda falan açıyorum yine yok.Örneğin altta ki linkte yer alan şeyleri kuramıyorum.Yardım ederseniz çok sevinirim iyi günler.


http://i.hizliresim.com/ojNJ27.png
 

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,288
2
Ankara
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=MDw-fCv1_5I[/ame]

Chrome için ama aynı yöntemlerle kurabilirsin diğerlerini de. Chrome'yi kurmanı tavsiye etmem stabil değil, başına bela alırsın :D
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.