Dreamweaver MX

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
Macromedia Dreamweaver MX bir görsel web sayfası tasarım programıdır. Dreamweaver benzeri başka WYSIWYG web sayfası oluşturma programları da vardır. Fakat sunduğu özellikler dolayısıyla 2000 yılı sonrasında en çok kullanılan göresel web sayfası tasarım programı olmuştur.​

DWAnasayfa_1.gif

Dreamweaver programının 6.0 sürümü Dreamweaver MX adıyla 2002 yılında piyasaya çıkmıştır. Daha sonra 2003 yılı başında 6.1 güncellemesi piyasaya sürülmüştür.
Dreamweaver MX programının 30 günlük deneme sürümünü www.macromedia.com sitesinden indirebilirsiniz ya da Macromedia'nın Türkiye temsilcisi olan Medyasoft firmasının web sitesi www.medyasoft.com.tr de yer alan formu doldurarak diğer pek çok Macromedia firmasına ait programında 30 günlük deneme sürümlerini içeren ücretsiz Demo CD'ye sahip olabilirsiniz.
Burada yeralan Dreamweaver MX dersleri kYes ve Kuen tarafından yazılmıştır.
Dersler Dreamweaver MX programını hiç kullanmamış olan kullanıcılarında kolayca anlayabileceği bir şekilde yazılmaya çalışılmıştır. Tabi bu konuda ne kadar başarılı olduğumuzu zaman gösterecek :)
Dersler Site, Tasarım, Stiller, Behaviors ve Püf Noktası adlı 5 ana bölüm altında toplanmıştır. Bunun yanında Dreamweaver MX için Extension'ların yer aldığı Extensions bölümü ve Dreamweaver ile ilgili pek çok site adresinin yer aldığı Linkler bölümü olacaktır.

kamrani

Yeni üye
24 Ocak 2012
6
0
slm kardes bana bir konuda yardim ede bilirmisin?
Dreamweaver cs 5.5 surumunde bir ssorunum var.Kod kismina
<?php
echo "kamran";
?>
yaziyorum ,bunu tarayicida actiimda ne yazdiysam onu da osteriyor.Halbuki onun yalnizca kamrani ostermesi lazim.Bana yardimci olurmusun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.