Driver (YEDEKLEME) Genius Pro 2007

hacker_revenge

Yeni üye
19 Tem 2007
12
0
Driver Genius Sürücülerinizi EXE dosyası içine yedekleyebileceğiniz çok kullanışlı bir programdır. Sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz. Bilgisayarının hızını korumak isteyen kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz bir program.

not: bilgisayarınıza yeni format atıp windowsunuzu yüklemeden önce bu programı kurun tek tuşla BACKUP DRIVERS i tıklayarak pcnizde yüklü olan bütün driverleri yükleyin, size tavsiyem ikinci harddiskiniz olan D: E: veya diğer sürücülere DRIVERS diye klasör açın ve programda yedeklenecek yeri seçerken bu klasörü seçin ve kısa süre içinde yedekleme otomatik olarak yapılacaktır. pc nize format atıp windowsunuzu kurun ve hemen bu programı yeniden pc nize yükleyin ve bu defa RESTORE DRIVERS i tıklayın kısa süre içinde otomatik olarak driverleri yeniden yükleyecektir ve yükleme işlemleri bitmeden kesinlikle hiçbir işlem yapmayın program pc nizi otomatik resetleyebilir siz hiçbir yere basmadan kendiliğinden yüklemeleri bitirir ve BİLGİSAYARIM/SAĞ TUŞ/ ÖZELLİKLER/DONANIM/AYGIT YÖNETİCİSİ ni tıklayıp kontrol edebilirsiniz sarı ünlem veya soru işareti yoksa sorunda yoktur. DENEYİN VE GÖRÜN BU KADAR BASİT İŞTE...


DOWLOAD LINK: http://rapidshare.com/files/50659468/DriGenPro.rar

[EMAIL="[email protected]
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.