Dün kaldırılan konuya erişemiyorum

6 Tem 2021
155
19
33
dün bi konu vardı instagram hacklemek için farklı yöntem diye konuya girdim birisi konuyu ilin fixlenmesin dedi ve sayfayı yeniledim buraya erişecek izniniz yok yazısı geldi
yahu dostum sen bunamı takıldın ben geçenlerde kulağıma thtnin içinde Blood Moon Hack Team adında bi tim olduğu geldi kulağıma geldi.
bu tim bizim için tehdit mi dedim kaldırdılar konumu :( cevabımı da alamadım :(

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Mrb dostum forumda konu veya yazı paylaşırken açıklayıcı detaylı anlaşilması kolay üslubu düzgün ve forum kurallarına uygun paylaşmassan çöpe taşınır

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Merhaba sayın THT üyesi , THT kurallarına göz atınız eğer paylaştığınız konu THT kurallarına uymuyorsa kaldırılacaktır

6 Tem 2021
155
19
33
Merhaba sayın THT üyesi , THT kurallarına göz atınız eğer paylaştığınız konu THT kurallarına uymuyorsa kaldırılacaktır

aqw1p.gif
okey tmm anladık foruma uymuyosa kaldırılacak peki niye dm yada başka yerlerden sorulunca cevap alamıyoruz sorumuza bu hakkımız değil mi? forumda bi tehlike varsa bilmek.

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba;

Yukarıda arkadaşların da bahsettiği üzere konu çöpe taşındığı için erisemiyorsunuz. Özelden sorduğunuz yönetici arkadaşın da mesguliyeti olduğu için dönüş yapamamış ya da görmemiş olabilir. Sonuçta hepimizin bir reel hayatı, koşuşturmacası var. Sorduğunuz yönetici arkadaşın mesajınızı görünce size dönüş sağlayacağından emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar..

6 Tem 2021
155
19
33
benim sorum şu özelden yazınca niye cvp alamıyom herkese bu soru. görüyolardır çok uzun zamandır bekliyom ama cvp yok. :( ?

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,204
664
Delft
Konuda yazan tek şey şu: ÇÖZÜLDÜ

Bu sebeple çöpe alınmıştır. Başka hiçbir şey yazmıyor şu anda.

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
715
Carpe Diem
benim soruma cvp verecek yok mu???
Merhaba;

Yukarıda arkadaşların da bahsettiği üzere konu çöpe taşındığı için erisemiyorsunuz. Özelden sorduğunuz yönetici arkadaşın da mesguliyeti olduğu için dönüş yapamamış ya da görmemiş olabilir. Sonuçta hepimizin bir reel hayatı, koşuşturmacası var. Sorduğunuz yönetici arkadaşın mesajınızı görünce size dönüş sağlayacağından emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar..
Soruya X-Code hoca cevap vermiş, soruyu sorduğunuz yönetici yoğun olabilir uygun bir zamanda cevap verecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.