Dünya'daki Shell Atılmış Sitelere Erişmek Artık MÜMKÜN!

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
0
Teşkilat
Merhabalar,

Değerli arkadaşlarım bilindiği gibi bir çoğumuz Arama motoru üzerinden Dork aratarak Brute Force ile Attack yapıyoruz. Bir diğer konu ise Shell atılmış web sitelerine ulaşmak aslında bir Dork ile çok kolay diyebiliriz. Sizlere vereceğim kodlar ile Shell atılmış web sitelerine erişebilirsiniz.

Kod:
Zone-H.Org - ZoRRoKiN
Mirror-Zone.Org - TurkHackTeam.Org

Üst kısım da olan Mirror siteleri üzerinden Zone kasabilirsiniz. Bir çok Shell çeşiti var hepsini tek tek aramaya yönelelim O halde musadenizle konuya devam edelim.

Kod:
intitle:index.of r57.php

Yaklaşık 293 sonuç bulundu (0,51 saniye)

Kod:
intitle:index.of c99.php

Kod:
intitle:index.of sadrazam.php

Kod:
intitle:index.of c100.php

Kod:
intitle:index.of r00t.php

Kod:
intitle:index.of izo.cin

Kod:
intitle:index.of zehir4.asp

Kod:
intitle:index.of tryag.php

Kod:
intitle:index.of safe0ver.php

Ayrıca FTP bilgileri için ise farklı bir Dork çeşiti uygulayabiliriz.

Kod:
intitle:index.of http://ftp.txt

Config dosyaları için ise yine farklı bir Dork kodu.

Kod:
intitle:index.of config.php.txt

Kod:
intitle:index.of config.txt

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.