Dunyanın En Buyuk Köpeği Olmaya Aday

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
valla baya büyükmüş ama daha büyükleride vardır ya bizde ki sivas kangallarıda baya büyük
 

epolat88

Yeni üye
29 Ocak 2007
32
1
Resimdekilere helal olsun vallahi.Ben bu köpeği taa uzaktan görsem anında kaybolurdum ortalıktan.Helal olsun iyi cesaretmiş.
 

ALTUG

Üye
2 Tem 2007
231
3
Somewhere in Aussie
Arkadaslar bu aslen alman great dane cinsine ait harlequin olarak adlandirilan eskilerde alman aristokratlari tarafindan ayi,domuz vb,yabani vahsi hayvan avinda kullanilinan kopek turudur.iddia edildigi gibi danimarka'ya ait degildir.Genelde yasam ortalamasi 7 ile 10 yil arasi olan sakin karekterli bir ogunde 4 kiloya kadar eti yiyebiliyor sahip olmak isteyenlere bir futbol stadi kadar bahce gerekiyor,haberiniz olsun.bunlarin disindaki masraflari icin muhasebeciniz ile gorusun
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.