Dünyanın En Zehirli Örümncekleri... ıyy:S

ShadowOfDeath

Katılımcı Üye
3 Ocak 2006
853
7
Önce En zehirlisi,tüm Örümceklerin Atası ile başlayalım;

Migale

migale3le.jpgSonra bilinen ve en çok korkulan örümcek ile devam edelim;

Tarantula

pink20zebra20beauty20tarantula.jpgVe Türkiye'de rastlanan örümcek ile (Karadeniz kıyılarında bu örümcek türüne rastlanmıştır),

Karadul

blackwidow0ts.jpg
096899004lg.jpg

malmignattedesmurs6hl.jpg
Şimdiki örümcek buralarda olmaz korkmayın,

Argyroneta Aquatica

argyronetaaquatica69907jy.jpgSon olarak;

Latrodectus

latrodectusbishopiredwidowpngt.jpg

latrodectusbishopiredwidowunde.jpg
 

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
ben de istiom bunlardan ya çok severim ömürcekleri helede üstüne basınca çıkan sesleri size bi sır ( senden küçükse korkmana gerek yok :D)
 

LuiLui

Katılımcı Üye
26 Ağu 2007
345
0
Bence son derece zeki , çevik ve diğer canlılardan farlı yaratılmış bir canlı...Son derece muazzam özellikleri var... Karadul'un Ağından daha sağlam çelik yelekler ve spor malzemeleri yapılacağını duymuştum.. Ayrıca,Karadul'un zehiri 5 adet çıngıraklı yılanın zehirine bedel... !!!!
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.