düNyaYı Göz ya$hıNa boĞan KariKatür..

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
kids7mb.jpg

İsrailli Çocuk: Babam dedi ki: Siz Arablar şeytansınız* teröristsiniz* hayvansınız!!

Filistinli Çocuk: Babam bana hiç bir şey demedi* sizinkiler Öldürmüş!!

ıslaktavşan

Yeni üye
24 Ara 2006
23
1
teşekürler

güzel bir karikatür fakat şunuda demeden geçemeyecegim çocugunda dedigi gibi dedeleri kanla alınan yerleri parayla satmasalardı babasıda yaşıyor olacektı. Şimdi Irakta sonra İran Sonrada Suriye bunlar hep ezilmeye makum kalacaklar. Allahın adil kılıcı olan Osmanlıyı arkasından vuranlar gün yüzü görmeyecekler arkadaşlar

Dra

Üye
15 Ocak 2007
74
0
bursa
paylaşım için tşkler..o deilde bu filistin ve amerikanın sonu ne olacaq onu merak ediyorum..bunlara bi dur diyen çıkmayacakmı yaa

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,113
318
:(:(
size kısa bi bilgi vereyim

bu filistin israil savaşı şöle başlıyor

birgün israil kralı filistin kralına gidiyor ve ondan topraklarını vermesini istiyor

bunun üzerine filistin kralı israil kralına bir tokat darbesiyle kulenin merdivenlerin aşahı yuvarlıyor

israil kralı yere düştükden sonra şöle diyor

''Bu tokatın intikamını alcagım ben almasamda torunlarım alacak!!''

ve savaş böle başlıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.