Düşük bütçeli bilgisayar önerisi

uzuv7

Yeni üye
21 Ağu 2021
25
9
Öncelikle hepinize merhaba, yakın zamanda eski bilgisayarım hurdaya döndüğü için şuan da daha eski bir bilgisayar aramaktayım kali kaldıracak kadar yeni olsun bana yeter şuan aklımda DV-4000 almak var önerilerinizi bekliyorum

SkyRest

Katılımcı Üye
15 May 2016
400
241
25
MEDUSA
Öncelikle hepinize merhaba, yakın zamanda eski bilgisayarım hurdaya döndüğü için şuan da daha eski bir bilgisayar aramaktayım kali kaldıracak kadar yeni olsun bana yeter şuan aklımda DV-4000 almak var önerilerinizi bekliyorum
önerim 2.el alman, letgo gibi yerlerden uygun fiyata bulabilirsin diye düşünüyorum. biraz donanım bilgin varsa cihazı kontrol edip yada yakında bulunan bir bilgisayar teknisyenine birlikte gidip bakabilirsiniz . (şayet öyle birşey olursa teknisyenin dibinden ayrılma parça çalma ihtimali muhtemel)

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba 400 tl hiçbirşey alamazsın çöp sistem alırsın 1 ay götürmez hiç bir hack işlemi yapamazsın hızlı ve güçlü makinaya ihtiyacınız varki işlemler hızlı
olsun takılma olmasın eror verme olmasın ani ısınma sonucu kapanma olmasın. en azından orta seviyeye ihtiyacınız var min. 4000 diyorum ben o bile yetersiz ama
hiç olmadı 3000tl çıkarmanız gerekmekte ama orta seviye olsun diyorsanız min 5500-6000 arası orta bir tık altı pc alabilirsiniz hazır gaming pc

DasKapitaL

Üye
28 Mar 2022
166
75
Zirve
Selamlar değerli üye; birazdaha bekleyerek 400 rakamını arttırarak daha iyi durumda bilgisayar alabilirsiniz ve zaten bakacak olduğunuz bölüm 2. el kategorisi olmalıdır temiz fazla hasarlı olmayan nakite ihtiyaç duyan kişileri gözlemenizi öneririm. İyi Forumlar

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
148
/etc/passwd
aga ben 1000 e 2.el aldm 8 gb i7 500 gb 1gb vram

300 tl masrafi vardi 1300

lol oynatiyo bide kali calisiyo yetiyo yani onlari kovalamn lazm ama bu devirde 400 tl maalesef ise yaramiyir 1000-1500 arasi bi paran olmasi lazim taksitle de alsbilirsin sanirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.