Düşüncelerinizi Bekliyorum

Guvwe

Üye
14 Ocak 2018
189
3
dostlar ben ktü bilgisayar müh okuyorum 2. sınıfım ama kafam takıldı 2-3 gündür düşünüyorum sizce okulum nasıl başka bir yere geçmelimiyim iş bulma konusunda okulun adı var mı sizce özel sektörde başvurularda geri plana atılmama sebeb olur mu

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
dostlar ben ktü bilgisayar müh okuyorum 2. sınıfım ama kafam takıldı 2-3 gündür düşünüyorum sizce okulum nasıl başka bir yere geçmelimiyim iş bulma konusunda okulun adı var mı sizce özel sektörde başvurularda geri plana atılmama sebeb olur mu
Merhaba,
Elbette okuduğumuz yerin önemi çok, bence konu okulda değil kişinin kendisinde bulunduğunuz yerden memnunsanız, iyi yerdesiniz, değilseniz değiştirin.

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,532
738
okuldan çok deneyim önemli staj yaparken staj yerini bilinen iyi bir yer olarak seçerseniz iş bulma sırasında size avantaj sağlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.