Edu.np Hacked!

Tobin Bell

Üye
4 Tem 2021
76
35
32
New York
hocam upload bu, uploada herkes totoşuyla gülüyor haberin olsun.😂 dalga geçmiyorum ama daha iyi şeyler yapmaya çalış senle dalga geçerler
İlk önce terbiyeni takın sen böyle konuştuğun sürece millette sana velet diye gülecektir . Tüm dünyada her şeyi eleştirilebilecek zihinsel sorunlu , B Vitamini eksikliği yaşayan tipler mevcuttur senin gibi . Arkadaşımız annesinin karnından site hackleyerek çıkmamış , çıkan da yoktur dünya üzerinde elbet zamanla gelişicektir fakat şöyle bir sorun var burada kendi yaptığı eylemi kendi çapında ben bunu başardım arkadaşlar şeklinde paylaşmıştır bizlerle . Sana Eline Sağlık , Başarılı fakat Geliştirilebilir tarzında Onur kırmayan GÜZEL İMLA kullanarak cevap vermektir . Eleştiri Düşmanlık değil Dostluk içermelidir , nasıl daha iyi yapılabileceğine dair fikirler , bilgiler içermelidir .

FinxTRCode

Yeni üye
5 Tem 2021
42
27
Amerika Birleşik Devletleri
giphy.webp

Kod:
https://mirror-h.org/zone/2907291/

iUBacd.gif

Devamı gelecektir, saygılarımla.
adamsın

Edward Lawrence

Yeni üye
16 May 2021
39
17
Londra
biliyormusun Edward hayal gücüne hayranım mesajlarımı çarpıtarak ve hatta kendi kafandan uydurarak gönderdiğin bu mesaja aslında cevap vermeyecektim ancak cevap vermedikçe aynı haltı yemeye devam ediyorsun konuya ellerine sağlık yazmadım ve hocam kelimesini bu platformda bir kez dahi kullanmadım mesajlarımda adminleri yada anka üyelerini elestiremezsin yada daha saygılı olmalısın gibi bir ibare yok bunlar senin kendi sorunların ailen ve okulun sana bir şeyi eleştirirken kendi hayal dünyanı içine katmaman gerektiğini öğretememiş

"Upload açığı küçük bir şey falan değil senle yaşıt bile olabilir" i okuduğum an aslında kelimelerle oynarken çokta zeki olmadığını farkettim ve bir kişiyi yaşına göre eleştirmeye çalışan bir insanın akıl yaşı çokta büyük değildir eminim ki
Yazım hataların gözümü kanatıyor sharingan'ım uyanıyor zannettim bir an. Dikkatli okursan "bu tavsiye gost'a mı" "bir üyenin anka red team de olabilmesi için belli bir yol katetmiş olması gerekiyor ve bu forumda 5000 mesaj ve bir sürü konuda açmış olan ghost killer sen ise sadece bir tavsiye mesajı ile üste çıkmaya çalışan bir üye sizleri anlamıyorum" gibi ithamlarda bulundun, üye - yönetici ayrımı yaptığın, ironiden anlamadığın ve eleştiri diye bir şey daha önce duymadığın çok açık. Ayrıca yaşına göre eleştirmedim ki 12 yaşında olduğunu ifade ettim, asıl sen bunu nereden çıkardın?

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,373
113
3301/1.1.ano
Yazım hataların gözümü kanatıyor sharingan'ım uyanıyor zannettim bir an. Dikkatli okursan "bu tavsiye gost'a mı" "bir üyenin anka red team de olabilmesi için belli bir yol katetmiş olması gerekiyor ve bu forumda 5000 mesaj ve bir sürü konuda açmış olan ghost killer sen ise sadece bir tavsiye mesajı ile üste çıkmaya çalışan bir üye sizleri anlamıyorum" gibi ithamlarda bulundun, üye - yönetici ayrımı yaptığın, ironiden anlamadığın ve eleştiri diye bir şey daha önce duymadığın çok açık. Ayrıca yaşına göre eleştirmedim ki 12 yaşında olduğunu ifade ettim, asıl sen bunu nereden çıkardın?
yönetici ve üye arasında fark olmasaydı biri yönetici diğeri de üye olmazdı zaten, yazım hatalarıma gelince senin gibi otomatik düzeltmeli bir klavye kullanmadığımdan dolayı oluşuyor olabilir zaten mesajının devamında kelimelerin arkasına saklanan bir lavuğun sözlerinden fazlası yok, az laf çok icraat Edward.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.