Eğitim Bilimleri Konu Anlatımı PDF?

ahmetweb89

Yeni üye
17 Şub 2021
12
1
Elinde eğitim bilimleri konu anlatımı , soru bankası vs pdf olan var mı acaba? malum kitap fiyatları baya uçtu

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Merhabalar,

Akademik derslerine ait kitapların PDF, DOC vb. tarzı dökümanlarına net ortamında ulaşamazsınız. Belki özet veya ders notu tarzı içeriklere ulaşabilirsiniz. (Zamanın da ki tecrübelerime dayanarak öneride bulunuyorum)

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.