Eğitim kampı ar-ge öğrenci alımları

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Seçilecek diller:
Python
C++
C#

Eğitimler 0 dan başlanıp temel oturtulana kadar ilerlenecektir, skype üzerinden yazılı-mikrofon karışık olacaktır. Genel olarak arkaplanda neler döndüğünden tutulacak, örnek projeler üzerinden gidilerek basit arge çalışmaları yapılacaktır.

Başvurular forum üzerinden ÖM atılacaktır
Kod:
İsim soyisim:
Telefon:
Öğrenmek istediğiniz dil: 
Referans (Varsa):

İsteyene skype üzerinden detaylı müfredat atılacaktır. İyi günler

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Eğitim hakkında daha detaylı bilgi verirseniz iyi olur hocam. Ne kadar, günde kaç saat,kac kere,birden fazla ise hangi zaman aralıklarında olacak, haftada kaç gün, toplam ders saati, herşeyi birebir siz hocalarımızdan mı alacağız yoksa bize "şu 40dklik videoyu izleyin" diyerekten link de yollayacak misiniz? Tamam belki günler vs tam olarak oturtulmamıştır ama mesela ben okuldan 4te çıkıyorum birde YGS çalışıyorum onun için zamanım önemli. Aynı şekilde işe giden, çalışan insanlar da vardır. En azından bunlar belirtilirse ona göre başvuru yapabiliriz.

quardio4

Üye
1 Eyl 2014
75
0
Seçilecek diller:
Python
C++
C#

Eğitimler 0 dan başlanıp temel oturtulana kadar ilerlenecektir, skype üzerinden yazılı-mikrofon karışık olacaktır. Genel olarak arkaplanda neler döndüğünden tutulacak, örnek projeler üzerinden gidilerek basit arge çalışmaları yapılacaktır.

Başvurular forum üzerinden ÖM atılacaktır
Kod:
İsim soyisim:
Telefon:
Öğrenmek istediğiniz dil: 
Referans (Varsa):

İsteyene skype üzerinden detaylı müfredat atılacaktır. İyi günler

alımlar devam ediyormu c# bilgim var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.