Eğitim Kampı Hakkında Detaylar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,762
88
33
Gökyüzü
Hangi Alanlarda Eğitimler Veriliyor?

• Siber istihbarat
• Pentest
• Grafik tasarım(Şimdilik Photoshop)
• Video tasarımı(Adobe After Effect,Sony Vegas Pro, Adobe Premiere Pro)
• Deface - Web Hack
• Yazılım (Python,C++,C#)
• Sosyal Mühendislik

Eğitimlere Nasıl Katılırım?

Bu kategoriye her eğitmen kendi konusunu açacak. Onların hazırladığı başvuru formunu doldurup göndermeniz gerekmektedir. Daha sonrasında belirlenen kontenjana uygun şekilde belirli bir sıraya alınarak eğitime davet edileceksiniz. Eğitimler 1-3 ay arasında sürebilmektedir. Saatleri ve müfredatı eğitmenler burada açtığı konuda belirtecekler. kontenjanı da yine konuda gösterecekler. Eğitimler muhtemel olarak videolu ve yazılı olarak da kaynaklara dökülecek.

Eğitimler Ücretli Mi?

Eğitimler karşılığında sizlerden para istemiyoruz. Ama sizlerden kitap istiyoruz. Her eğitim için iki adet okuma kitabı veya test kitabı istiyoruz. Yeni olabilir, ikinci el olabilir, arkadaşlarınızdan alabilirsiniz. Yalnızca test kitapları çözülmüş, kitaplar kullanılmaz durumda olmasın. Siyasi kitapları ve yasaklı yayınları da almıyoruz.

Neden Kitap Topluyorsunuz?

Burada birden fazla sebep var. Öncelikle sizlerden gelen kitaplar bir süre arşivleniyor. Daha sonra belirlenen ihtiyaç sahibi okula gönderiliyor. Sizler dilerseniz bu kitapların nereye gittiğini öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşlerimize destek oluyoruz.

Diğer sebebi açıklamak gerekirse, insanlar ücret verdiği yerden iyi hizmet bekler. Ve ücret verdiği için kendisi de çok çabalar. Karşılıksız eğitim verildiğinde bir kesim yarın bırakıyor, sallıyor. Başkalarının hakkına giriyor. Ama ücret biçilince dikkatli dinliyor.

Eğitmenler ise üstüne bir sorumluluk bindiğini fark ediyor. Biz kitap alıyoruz bu insanlardan. Her ne kadar kendimiz için almasak da karşılığını vermeliyiz diyorlar. İşte bu sebepler için kitap topluyoruz.

Eğitimlerden çıkınca NASA'yı heçkler miyim, Kevin Mitnick olur muyum, Facebook'ta işe başlar mıyım?

HAYIR! Bunu hiçbir eğitimin size yaptırabileceğini sanmıyorum. Sizler verilen eğitimden sonra kendiniz araştıracaksınız, pratik yapacaksınız, kafa yoracaksınız. Yoksa hiçbir işe yaramaz. Bizler hem mantık hem de teknik noktasında yönlendireceğiz sizleri.

Eğitmen Nasıl Olurum?

Eğitmen olmak için gerçekten faydalı olduğuna inandığınız bir dalda bana başvurabilirsiniz. Detaylı bir görüşme sonucunda o alanda belli bir donanıma sahipseniz size de eğitmen kadromuzda yer açacağız.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Öncekiler gibi yapılan dönemlik eğitimlerden mi bahsediyorsunuz tam anlayamadım kamp deyince ?

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,762
88
33
Gökyüzü
Öncekiler gibi yapılan dönemlik eğitimlerden mi bahsediyorsunuz tam anlayamadım kamp deyince ?

Evet. Daha sistematik hazırlanıyoruz şu anda. Bu sezonda kadro daha kaliteli müfredat daha düzenli olacak. Eğitim sonrasında memnuniyet anketi yapacağız. Eğitimden çıkanlara özel imkanlar tanıyacağız ancak bu sadece başarılı olanlar için olacak.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Evet. Daha sistematik hazırlanıyoruz şu anda. Bu sezonda kadro daha kaliteli müfredat daha düzenli olacak. Eğitim sonrasında memnuniyet anketi yapacağız. Eğitimden çıkanlara özel imkanlar tanıyacağız ancak bu sadece başarılı olanlar için olacak.

Heyecanla bekliyoruz o zaman ,katılacak herkese başarılar ,yetkililere kolay gelsin :)

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,960
19
TURAN
Hayırlı olsun, tekrardan teşekkürler . :)

Bir THT farkı daha . Bu zamana kadar hangi forum veya siber platform sizlerden sadece 2 kitap karşılığı (o da kitabı olmayan okullar için) eğitim verdi ? Bulamazsınız . :)

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,669
4,964
Orhun Nehri
Hayırlı uğurlu olsun :)
Gençler bilinçlenin, çalışın,çalışın,çalışın...
Bu eğitimler insanın ufkunu açıyor bakış açısını değiştiriyor.
Gerçekten faydalı oluyorlar nasıl araştırma yapacağınızı öğreniyorsunuz en azından.
Foruma hayırlı olsun, katılacaklara başarılar dilerim

Yusif Aze

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
275
0
BAKU
Merhaba bir sorum olucakti egitim nasil gercekleşicek gmail ile konular atilacak boylemi yoxsa nasil

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Linux eğitimi verilecek mi hack toollar basit linux komutları ve m*e*tasploit gibi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.