Eğitim Kampı - Video Tasarım Öğrenci Alımları

ExeOweR

Kıdemli Üye
5 Mar 2012
3,374
969
exe.php
Acaba eğitmen mi olsam :p

Güzel bir düşünce yararı olur ileriye dönük kafa yorarsanız çok güzel olur.

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Arkadaşlar bu bir eğitimdir.
Eğitimin önünde hiçbir engel olamaz.
Eğer ki bilgisayarınız izin veriyorsa herkes katılabilir :)

2. Olarak Skype yerine TeamViewer üzerinden kursların daha hızlı ve düzenli işlediğine kanaat getirilerek kişiye özel olarak yapılacaktır.
TeamViewer 13 şarttır.

Başvuru formunda yenilikler yapılmıştır.
Katılacak arkadaşlara başarılar.

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Çok güzel yararlı bir iş olacağı kesin. Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim. Kulüpte olduğum için ve çalıştığım için vaktim pek fazla kalmıyor. Kalan zamanı da c# öğrenmek bir yandan da program yazmak için geçiyorum. Yoksa bende başvuru yapacaktım :)

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Öncelikle başvurular için teşekkür ederim.
Beklediğimden çok fazla başvuru oldu :)

İkinci olarak bugünün başvurularını yarın saat 3'de Whatsapp'da konuşarak değerlendireceğim.
Hepinize ulaşacağım Whatsapp üzerinden.

Umarım birlikte güzel işler çıkartırız dostlar :)

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Önemli Duyuru !

Video Tasarım Kampı kapanmıştır arkadaşlar.
Öğrenciler seçilmiş ve çalışmalara başlanmıştır.

2. Video Tasarım Kampı'na kadar görüşmek üzere, kendinize iyi bakın :)

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
27.01.2018
4 Ders İşlendi.

Eğitmen Yorumu:

Ultimir' Alıntı:
Arkadaşlar video işin oldukça hevesli ve istekliler.
İlk günümüzde 4 ders işledik, bu da ne kadar hızlı anladıklarını gösteriyor. Tüm herkesin katılım sağlaması da gayet güzel bir detay oldu.
Başarılı olacağına inandığım kişiler, ilk dersimiz oldukça eğlenceli ve keyifliydi.
Diğer derslerinde böyle olacağını umut ediyorum.

Öğrenci Yorumları:

mrtgln' Alıntı:
Yavaş baslayan ama geleceği parlak olan eğitimdi

Destroyer1907' Alıntı:
Daha ilk dersten epey şey öğrendik, izlemesi ve dinlemesi keyifliydi

ByAlgosfrude' Alıntı:
Tek seferde bir programı en iyi şekilde anlatabildin ve anlatımın gayet güzel, anlayışlıydı Mükemmel bi ekip böyle devam etmesi dileğiyle

delete01' Alıntı:
Eğitmen iyi olunca zevkli geçiyor tabi, ilk defa böyle bir işegiriştiğim için merak uyandırıcıydı kısacası süperdi

Gün sonu çıkartılan video:

delete01

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
289
0
İlerledikçe daha da büyük işlere imza atacağımızı düşünüyorum eline emeğine sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.