Eğitim Kampı Web Hack Öğrenci Alımları

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
87
33
Gökyüzü
Atabilirim ama almazsiniz Ustler beni pek iyi tanimaz ayrica birebirdense makale paylasarak anlatim yapmayi daha dogru buluyorum.Fazla afise etmiyeyim kendimi ban yemek istemem :D

Taınşalım mı? Ban atmayı sevmeyen ama yerini buldum muydu çatır çatır çakarım öyle bir tipim :RpS_glare: Sosyal medyadan sorumluyum bildiğiniz üzere. Sen de gel özelden tanıt kendini bana sonra eğitimlere alalım. Bizde er meydanı eğitimdir arkadaş :) Şaka bir yana takılıyoruz sana, sıkıntı yok yoksa. Mesajını bekliyorum ama o konuda ciddiyiz.

sadlok

Yeni üye
19 Ağu 2016
48
0
Değerlendirmeler ne zaman olacak ? Bilgi verilirse aktif durumda bekleme şansımız olur.

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
202
24
Debian
Linux dedigin kisimda aslinda orta duzey sayilmaz oda baya giris seviye kalmis.

basit dediğiniz konuları şuan ücretli olarak eğitim alsanız ne kadar miktara patlıyor bi araştırın isterseniz.
biz burada sadece 2 kitap istiyoruz bu alanda eğitim veremi,yorsanız ar-ge ye bakın derim. hackno yu bende tanırım sıkıntı yok :)

Son düzenleme:

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
2
fy
basit dediğiniz konuları şuan ücretli olarak eğitim alsanız ne kadar miktara patlıyor bi araştırın isterseniz.
biz burada sadece 2 kitap istiyoruz bu alanda eğitim veremi,yorsanız ar-ge ye bakın derim. hackno yu bende tanırım sıkıntı yok :)

Egitime kotu bir sey dedigim yok.Kizmana gerek yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.