Eğitim Kampı Web Hack Öğrenci Alımları

22 Ağu 2017
212
5
Gotham
Hocam bunun bi üst düzey eğitimi yapılırsa katılırım.Bu biraz yeni başlayanlar için bana orta düzey lazım.Hayrlısı olsun.

Yusif Aze

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
275
0
BAKU
Arkadaşlar Başvurular canlı görüşülerek değerlendirilecektir,ciddiyete her zaman önem vermemiz gerek.

Arkadaslar burada yani bizimlemi görüşülecek?

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
başvurumu doldurup gönderdim inşAllah kabul ederler Tekrardan katılacak arkadaşlar başarılar dilerim...

İyi Forumlar Hepinize

redid123

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
349
0
Türkiye
Bildiklerimi daha iyi yapmak ve daha yeni şeyler öğrenmek için tekrar başvuru yaptım.İnşallah kabul ediliriz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.