Eğitim Kampı Web Hack Öğrenci Alımları

sivanci40

Uzman üye
12 Ağu 2015
1,127
1
TURKEY
Eğitim karşılığı sizlerden En Az iki(2)adet okuma,ders veya test kitabı istiyoruz.(Detaylı bilgi için özelden yazabilirsiniz)

Bu konuyu anlamadım hocam ne tür bir test veya kitap istiyorsunuz açıklar mısınız ?

Lütfen.

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Eğitim karşılığı sizlerden En Az iki(2)adet okuma,ders veya test kitabı istiyoruz.(Detaylı bilgi için özelden yazabilirsiniz)

Bu konuyu anlamadım hocam ne tür bir test veya kitap istiyorsunuz açıklar mısınız ?

Lütfen.

En az Ortaokul düzeyinde okuma ve benzeri tarzda kitaplar ,Yönetimce Bu kitapları İhtiyaç Sahibi Okulların Kütüphanelerine gönderiyor.

Hipster

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
300
1
roo@parrot
Başvuruya kabul edilirsek buradan özel mesaj olarak mı söylenecek yoksa e-posta aracılığı ile mi haber verilecek ?

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
202
24
Debian
Arkadaşlar Alımlarımız kapanmıştır.Başvurular Değerlendirileceği ve canlı görüşülme yapılacağı zaman size bildirilir.kabul edilenlerle tekrardan özelden iletişime geçilir.Başvurusu onaylanmayan üyelere mesaj yada geri dönüş sağlanmaz. İyi geceler dilerim herkese

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.