Eğitmen Arayışı İçerikli Konular Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Evet arkadaşlar. Forumumuz pc ve web güvenliği eğitimini, bilgi paylaşımını esas alan bir platformdur. Bu nedenle burada bulunan üyelerimizin yani sizlerin amacı ya bu bilgileri öğrenmek ya da mevcut bilgilerini geliştirmek, pekiştirmektir. Bunları da forumumuzda ilgili bölümlerde mevcut konulardan sağlayabildiğiniz gibi ekstra soru ve sorunlarınız için THT Yardım Merkezi bölümünü kullanmaktasınız. Ancak bunlarla yol alamayan, özel eğitmen arayan üyelerimiz de mevcut. Bunları özellikle bu bölüme açılan konularda görebiliyoruz.

Forumumuz içerisinde birçok bilgili, tecrübeli ve yardım sever üye mevcut. Bir eğitmen aramanız gayet doğal. Ancak; Bu veya diğer bölümlere açmış olduğunuz "bana özel ders verebilecek biri var mı" gibi konular bölümlerdeki güncel konuları geri plana atıyor.

Sizin eğitmen arayışınız için forumumuzda bir seçenek mevcut;

VIP Üyelik Sistemi

Benim durumum yok maalesef ama yinede istiyorum diyen üyelerimiz ise; eğitim almak istediği alanla ilgili konular içeren bölümleri yakın takibe alıp orada aktif arkadaşlardan özel olarak rica edebilirler. Ancak bunu kabul edip etmemek arkadaşın bileceği bişey tabi.

Uzun lafın kısası, eğitmen arıyorum diye konu açmayın.

İyi forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.