Ehlibeyt Nedir ? (Hakkında Herşey)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
eyvallah da sahih kaynaklardan öğren derim internet pek doğru değil bu konularda

Araştırmalarım ve yazdıklarım internetten değil 1 kitaptan alınmıştır. İnternetten aldım gibi birşey demedim ama öneri olarak söylemişsen internete girmeyi düşünür isen girme sağlam değil diye evet onu biliyorum düşüncen için sağol :)

Allah razı olsun kardeşim..

Ecmain Salihin :)

ellerıne saglık

Allah razı olsun :)

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Eline sağlık

ALLAH Diyorki,

Nasıl oluyor da Allah’ı inkâr ediyorsunuz? Oysa ölü iken sizi O diriltti; sonra sizi yine öldürecek, yine diriltecektir ve sonra O’na döndürüleceksiniz. (Bakara Suresi, 28)

Sizi geceleyin öldüren (uyutan) ve gündüzün ‘güç yetirip etkilemekte (yapıp kazanmakta) olduklarınızı’ bilen, sonra adı konulmuş ecel doluncaya kadar onda sizi dirilten (uyandıran) O’dur. Sonra ‘en son dönüşünüz’ O’nadır. Sonra yapmakta olduklarınızı size O haber verecektir. (En’am Suresi, 60)

Bunun için de: “Ona (cesede, kestiğiniz ineğin) bir parçasıyla vurun” demiştik. Böylece, Allah ölüleri diritir ve size ayetlerini gösterir; ki akıllanasınız. (Bakara Suresi, 73)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.