Ekran kartı görüntü gitmesi

Onurclk

Yeni üye
22 May 2014
50
0
kayseri
Selamun Aleyküm arkadaşlar şöyle bir sorunum var pc yi arkadaşa sattım ben lcs tv de kullanıyordum arkadas küçük pc monitörüne baglayınca çözünürlük hatası vermiş ama tv ye bağlayınca görüntü gelmiyormuş neysesil driverleri yukle dedim yapınca şöyle bir sorun çıktı açılıyor fakat 10 sn sonra ekran gidiyor bu yüzden driverde kurulamiyor daha önce bu sorunu kartı ilk aldığımda yaşamısş kendim çözmüştüm bilen var mı bu sorunu nasıl çözeceğimi

CPU intel i3 3250 3.50 GHZ
8 GB RAM
Asus hh61m pro anakart
Amd readon hd 5850 series ekran kartı
Yok mu bir babayigit

Onurclk

Yeni üye
22 May 2014
50
0
kayseri
Saygı değer arkadaşlar kart gayet serin fanlar çalışıyor ve kart yerine sıkıca oturmuş daha once donanıma dokunmadan yapmıştım ve yazmayı unutmuşum aynı zamanda kart aygıt yöneticisinde gözükmüyor daha oncede aynıydı

THT|Cobra

Katılımcı Üye
12 Mar 2021
367
240
Sen Nerde İstersen Ordayım
Saygı değer arkadaşlar kart gayet serin fanlar çalışıyor ve kart yerine sıkıca oturmuş daha once donanıma dokunmadan yapmıştım ve yazmayı unutmuşum aynı zamanda kart aygıt yöneticisinde gözükmüyor daha oncede aynıydı
gpu daha önce herhangi bir şekilde hasar aldımı eğer aldıysa ondan dolayıda olabilir

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,661
3,532
23
Ankara
görünür bir hasar yoksa anakart üzerinde başka bir port varsa oraya takmanızı önerebilirim

Onurclk

Yeni üye
22 May 2014
50
0
kayseri
Daha önce hasar almadı, malesef baska port bulunmuyor, driver indirme yapmaya imkân yok malesef çünkü pc açılıyor 1 dk sonra ekran gidiyor hiç bir çıkıştan görüntü gelmiyor reset atmak işe yaramıyor tamamen fisi cekip takmak gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.