Ekran Kartı Sorun !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
S.a Arkadaşlar 2 Gün Önce Laptop ALdım Haliylen Vistaydı Bende Xp 'ye Çevirdim Ama Şimdide Ekran KArtı Driver Sorunum War.Pc İle Gelen Driver Cd'sindede Vista Uyumlu Ekran Kartı Driver.

Yonga Seti : INTEL(R) CANTIGA GM45+ ICH9 -M

EKRAN KARTI : Mobile Intel 45 Express Chipset Family Graphics Driver

Nette Baktımda Hepsi Vista Uyumlu Hepsi XP uyumlusunu bulabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
aldığın firmanın vermesi gerekiyor aslında.. hem xp hem vista olanını.. yakınlardaysa bence gidip talep etmelisin..!

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
Driver bulunamayabilir Biliyorsunuzki windows XP yi daha satmayacağını duyurmuştu bu sebeplen donanım firmalarıda yeni ürünlerine xp driverleri yapmıyor olabilir birde işin bu tarafı var ama HP daha geçenlerde 2-3 sene daha satışa sunduğu PC ler için XP desteği vereceğini duyurmuştu araştıralım bakalım

AtomiX34

Üye
10 Mar 2009
68
0
kanka geçmiş olsun öncelikle ama
bence aldığın yere git sana 2 adet driver cd vermeleri gerek
bende yeni bi exper laptop aldım 2 farklı driver cd vardı biri xp diğer vista gidip iste bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.