Ekran kartı

Bylogon

Üye
28 Haz 2013
128
0
Bilgisyaraımda 2 adet ekran kartı var nvidia ve intel ama hep inteli kullanıyor nvidia yı kullanmak istiyorum bir kaç oyuın için ancak seçmek için gidrdiğimde oyun gözükmüyor ?
 

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Kardeşim merak etme zaten oyun oynadığında nvidia devreye giriyor yoksa oynayamazsın zaten intel oyun kartı değil...(Bu arada oyun kartı değil derken oyunların çoğunu kaldırmaz)
İyi forumlar...:)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.