Emrah-seviyorum şarkinin Sonundaki şiir(dehşet)

KaRaDaG

Üye
30 Eyl 2006
102
1
GeBZe
Söylemek Istemedigim Tek Kelime Nedir Biliyormusun ?

Ayrilik

Peki Ayriligin Ne Oldugunu Bilirmisin Sen

Bilemezsin

çünkü Sen Taş Kalplisin

Ya Sevmenin Aşkin Ne Oldugunu Bilirmisin ?

Onuda Bilemezsin çünkü Sen Hiç Sevmemişsin

Ama Ben Sevmenin Ne Oldugunu Biliyorum

Sevmek Beni Hayata Bağlayan Tek Umut Tek Duygu Tek Yaşama Hevesi Ben Yinede Seni Seviyorum Seni Seviyorum Seni Seviyorum

(DİNLEMEYENE TAVSİYE EDERİM COK DAMAR BE OFF )

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
emrah la ilgili yorumları bi gün sesli çekip sitede yayınlıycam ... emrahın maceraları die :) emrahcılar kızmasın amma böle :)

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
yo0k lem çok yapmıcam :) sadece özelleri yapacam yapacağımdan da deilya boş vaktim olduğunda şartlar uygun olursa koyacam :). emraaaaaah yetiş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.