Emülatörlerde kayıt hatası

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
Merhaba. Daha önceki şu konumda istediğim sistemi bilgisayara emülatör kurarak oluşturmak istedim. Bunun için Memu indirdim ve Rave uygulamasını yükledim. Ancak içine netflix hesabını girince 1 sn sonra oturumu kapatıyor. tekrar oturum açıyorum yine 1 sn sonra oturum kapanıyor. Bu böyle devam ediyor.
Belki de memu sorunludur diyerek Bluestack indirdim ama orada da aynı sorun devam etti.

Bu sorunu ortadan nasıl kaldırabilirim? Emülatörler kayıt neden almıyor?

Teşekkürler.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Hocam zaten orada sorun yaşıyorum. Sorunumu eksik mi anlattım acaba? Zaten emülatöre Rave yükledim, oturum açma sorunlarıyla karşılaştım.
Sorununuzu eksik anlatmadınız. Ben hiç Rave kullanmadığım için çalışma mantığını bilmiyorum. Bu yüzden yanlış anladım.

Bu sitede Nox App Player adlı bir emulator daha verilmiş. Onu da deneme şansınız var mı?

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
Sorununuzu eksik anlatmadınız. Ben hiç Rave kullanmadığım için çalışma mantığını bilmiyorum. Bu yüzden yanlış anladım.

Bu sitede Nox App Player adlı bir emulator daha verilmiş. Onu da deneme şansınız var mı?
maalesef onda da aynı sorun oluştu

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
Sizce burada sorun nerede? [Alternatifler dahil] emulatorler mi hatalı, hata emulatorde değilse Rave'de mi, şayet sorun Rave'in tamamını kapsamıyorsa Rave'in Netflix girişinde mi? Telefon>Rave>Netflix düzgün mü çalışıyor ki bilgisayarda düzgün çalışabilsin?
Sorun rave'de değildir, telefondan giriş yapılabiliyor. Ancak emülatörle denediğimde giriş yapamıyorum anında netflix oturumu kapatılıyor.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Ben uygulamayı kullanmadığım için halen bir şeyi anlayamadım. Telefon>Rave>Netflix sürecinden sonra diğer arkadaşlara link verilmiyor mu? Eğer herkesin giriş yapması gerekmiyorsa (Netflix bunu kısıtlıyor zaten) bir kişi giriş yapabilse ve linki verebilse diğerleri bağlanamaz mı? Giriş yapmaktan kastınız Netflix hesabıyla giriş yapmak mı, Rave hesabıyla giriş yapmak mı? Ben neredeyse hiç film izlemeyen ve bu uygulamaların ikisini de kullanmamış biri olarak konuya yabancı kaldım. Kusuruma bakmayın.

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
Ben uygulamayı kullanmadığım için halen bir şeyi anlayamadım. Telefon>Rave>Netflix sürecinden sonra diğer arkadaşlara link verilmiyor mu? Eğer herkesin giriş yapması gerekmiyorsa (Netflix bunu kısıtlıyor zaten) bir kişi giriş yapabilse ve linki verebilse diğerleri bağlanamaz mı? Giriş yapmaktan kastınız Netflix hesabıyla giriş yapmak mı, Rave hesabıyla giriş yapmak mı? Ben neredeyse hiç film izlemeyen ve bu uygulamaların ikisini de kullanmamış biri olarak konuya yabancı kaldım. Kusuruma bakmayın.
Estağfurullah. Galiba yanlış anladınız. Rave içinde beraber netflix içeriklerini izlemek için netflix girişi yapılması gerekiyor. Netflix girişi yapılmadan link falan atılmıyor. Sorun zaten netflix hesabına girememek. (Belki de netflix emülatörlere girişi engelliyordur?)

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Estağfurullah. Galiba yanlış anladınız. Rave içinde beraber netflix içeriklerini izlemek için netflix girişi yapılması gerekiyor. Netflix girişi yapılmadan link falan atılmıyor. Sorun zaten netflix hesabına girememek. (Belki de netflix emülatörlere girişi engelliyordur?)
Ben de şunu dedim. Madem olay link atamamak ve link atamamanın temel sebebi bilgisayar kullanıyor olmaksa, telefondan giriş yapılsa ve bilgisayardakilere link atılsa olmaz mı? (Olmuyor diye anladım ama emin olmak için sordum.)

Normalde Youtube'dan izlenecek olsa Youtube herkese açık olduğu için giriş yapılmasına gerek kalmaksızın herkeste rahatça açılabilir. Netflix'ten bahsediyoruz, herkes kendi hesabından mı giriş yapacak yoksa bir kişi giriş yapacak ve onun Netflix hesabından mı izlenecek? Eğer 1. seçenek mümkünse ilk paragraf da mümkün olmaz mı?

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
Ben de şunu dedim. Madem olay link atamamak ve link atamamanın temel sebebi bilgisayar kullanıyor olmaksa, telefondan giriş yapılsa ve bilgisayardakilere link atılsa olmaz mı? (Olmuyor diye anladım ama emin olmak için sordum.)

Normalde Youtube'dan izlenecek olsa Youtube herkese açık olduğu için giriş yapılmasına gerek kalmaksızın herkeste rahatça açılabilir. Netflix'ten bahsediyoruz, herkes kendi hesabından mı giriş yapacak yoksa bir kişi giriş yapacak ve onun Netflix hesabından mı izlenecek? Eğer 1. seçenek mümkünse ilk paragraf da mümkün olmaz mı?
Hocam link atma mevzusuna hiç giremedik ki. Atamıyoruz çünkü emülatörde netflix hesabında oturum açılmıyor. Link atsak bile oturum açılamadığı için "oturum aç" diye uyarı verecek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.