En bilindik Instagram hesabı çalma yönetmi

Kvakev

Yeni üye
24 Nis 2022
12
6
Selamlar değerli THT üyeleri bu konumda sizlere "En bilindik Instagram hesabı çalma yöntemini" anlatıcam. Forumda biraz göz gezdirince bu konuya değinmek istedim. Başlamadan şunu söylemek isterim ki bu konu sadece bilgilendirme amaçlı açılmıştır ve sadece yüzeysel konuları ele almıştır.

Anlatacağım her şeyi ister mobilden ister bilgisayardan yapabilirsiniz.

Yöntemimiz phishing, az çok ne olduğunu biliyorsunuzdur. İhtiyacınız olan Güzel bi script ve illegal izinli hosting. Bu ikisini halledip Phishing sitenizi kurun.

(Scriptler genelde ya telif scripti ya da mavi tik scripti olur. Ben size telif scripti vericem editleyerek kullanabilirsiniz.)

İndirmek için tıkla - dosya.co
Şifre; 25062022

Virüs total

Daha sonra sitenizi hedefinize nasıl ulaştıracağınızı seçmelisiniz. En bilindik 3 yöntem; Wp basma dm basma ve mail basmadır. Bunun için ise güzel bi taslak lazım. Size örnek bi taslak vericem ama bence en kendinizin editlemesi daha iyi olur.

Instagram | Copyright Help Center

Hi Dear Instagram User,

A copyright violation has been detected in on your account. If you think copyright infringement is wrong, you should provide feedback. Otherwise, your account will be closed within 24 hours. You can give feedback from the link below. Thank you for your understanding.

-Instagram Support Account Id:975339718

Instagram from Facebook

© Instagram. Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 472

Taslağı da hallettiğimize göre yapmanız gereken SM çekip doğru zamanı beklemek.

Elimden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalıştım. Yanlışlarım, Eklemek istediğiniz şeyler veya sorularınız varsa konu altına yazarsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Ertanflexx

Üye
24 Haz 2022
53
8
Kn
Selamlar değerli THT üyeleri bu konumda sizlere "En bilindik Instagram hesabı çalma yöntemini" anlatıcam. Forumda biraz göz gezdirince bu konuya değinmek istedim. Başlamadan şunu söylemek isterim ki bu konu sadece bilgilendirme amaçlı açılmıştır ve sadece yüzeysel konuları ele almıştır.

Anlatacağım her şeyi ister mobilden ister bilgisayardan yapabilirsiniz.

Yöntemimiz phishing, az çok ne olduğunu biliyorsunuzdur. İhtiyacınız olan Güzel bi script ve illegal izinli hosting. Bu ikisini halledip Phishing sitenizi kurun.

(Scriptler genelde ya telif scripti ya da mavi tik scripti olur. Ben size telif scripti vericem editleyerek kullanabilirsiniz.)

İndirmek için tıkla - dosya.co
Şifre; 25062022

Virüs total

Daha sonra sitenizi hedefinize nasıl ulaştıracağınızı seçmelisiniz. En bilindik 3 yöntem; Wp basma dm basma ve mail basmadır. Bunun için ise güzel bi taslak lazım. Size örnek bi taslak vericem ama bence en kendinizin editlemesi daha iyi olur.

Instagram | Copyright Help Center

Hi Dear Instagram User,

A copyright violation has been detected in on your account. If you think copyright infringement is wrong, you should provide feedback. Otherwise, your account will be closed within 24 hours. You can give feedback from the link below. Thank you for your understanding.

-Instagram Support Account Id:975339718

Instagram from Facebook

© Instagram. Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 472

Taslağı da hallettiğimize göre yapmanız gereken SM çekip doğru zamanı beklemek.

Elimden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalıştım. Yanlışlarım, Eklemek istediğiniz şeyler veya sorularınız varsa konu altına yazarsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.