En hızlı tarayıcı ?

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,450
0
Yaşamıyorum
Beyler sizce en hızlı güvenilir tarayıcı hangisi internetim 4 megabit düzgün bir tarayıcı önerirseniz çok minettar kalacağım şimddien teşekkürler hayırlı akşamlar
 

DogSenpai

Üye
17 Ocak 2016
141
0
Hız Açısından Chrome kullanıyorum şuanlık güzel :D Geçmiş Açısından Mozilla kullanıyordum kapattığım an bütün geçmişim siliniyordu.
 

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
0
En ünlü tarayıcı ve bana göre hızlı Chrome ama çok ram yiyor söyliyim, bunun arkasından Mozila(Firefox) gelmekte çok güzel bir arayüzüne sahip ve hızlı bir tarayıcıdır, chrome'ye göre az ram yiyor, bunların yanı sıra opera veya yandex'te kullanabilirsin.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.