En İyi Eleştiri Kanalları !

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
bana göre en iyi eleştiri kanallarını bir liste de toplamak istedim

Murat Soner
JRCZuDiHwBqX9TPh79RbZbdeR7YodNdNh3VKieECmqVBqGQfhqQT5fPu9z_d0BmEx6fGQVUBLg=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj-mo

kendisi yerli diziler i eleştirerek eylendirmektedir normal de eleştiri vidoların da sıkılan bir kişi bile hiç sıkılmadan saatlerce kanalındaki videoları izleye bilir

kanalın da ki açıklama
Film, sinema, dizi yorumları ve incelemeleri, eğlenceli videolar ve daha fazlası. Yeni videoları takip etmek için kanala abone olmayı unutmayın. Bu arada ben Murat Soner. Uzun yıllar radyo programlarından aşina olduğum mikrofona bu kez kamerayı da ekledim. Ben bu videoları çekerken çok eğleniyorum, gelin beraber eğlenelim

Neo & Toprak
AKedOLTOALr1VmiW8FXBX5I6KtWLzwQ_Kpsl9TBA6o2yJw=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj-mo

Neo Toprak ta Murat Soner gibi bir eleştiri kanalıdır aynı şekil de Neo Toprak sayesin de de eleştiri videosundan sıkılan bir kişi de saatler ce kanalındaki videoları izleye bilir

kanalın da ki açıklama
Kanalımda felsefe videoları, toplumsal eleştiri, genel olarak herhangi bir konuya bağlanmaksızın her şeyin olabileceği eleştiri videoları ( Video'da olabilir, kişide ) Onun dışında ilginç bilgi videoları, arada eğlence videoları, bazende benim bile neden yaptığımı bilmediğim videolar yapıyorum.. Kanalımda belli bir konsept yok..Video konularını o günkü ruh halime göre belirliyorum. Buna göre takibe alıp tek bir kalıp içerisinde sıkıştırmazsanız çok daha iyi anlaşırız ve sizde çok daha iyi keyif alırsınız.Umarım güzel vakit geçirirsiniz, Kendinize çokça iyi bakın, sizde değerli hiç kimse yok unutmayın..Görüşmek üzere..

Sadece ENES
sadece enes ise Neo Toprak ın genç versiyonu diye biliriz
AKedOLRZACmlmHp0PltRqB_FrNloC02QiDnLWjbAhRU6ZQ=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj-mo

kanalın da ki açıklama
Seslendirir, sunar, kendi çapında yazar. Enes Aslanlı, Marmara Üniversitesi Gazetecilik öğrencisi. İpe sapa gelmez düşüncelerini mikrofona anlatan 19 yaşındaki Türk genci. Fiyakalı açıklama için aforizma: “İnsanlar konusunda daha az, fikirler konusunda daha çok meraklı olun.” - Marie Curie

Filmler ve Filimler
bir filim eleştiri ve parodi kanalı oldukça eylenceli bir şekil de Filimleri eleştiriyorlar
AKedOLTxL7S1WM-ld47vJIpCPd1fkj9AhnLPYB8Vpky3=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj-mo

kanalın da ki açıklama
Türkiye'nin En Büyük YouTube Sinema Kanalına Hoşgeldin... Yeryüzünde vizyona giren iyi filmlere 'FİLM, kötü filimlere 'FİLİM' diyoruz. Filmi FİLİMDEN ayıran oluşum!

hera
yine bir toplumsal eleştiri kanalı ve güzel videolar yeptığını düşünüyorum t
Bwo4ou8OcTgL60Hb42_n55HqAJ0E2hwLXnmrQXFLniyW1NntO9FRb9pYCWXF7jAAswukTafop7Q=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj

kanalın da ki açıklama
içerik üreten kadın

ve bu konuya da Murat Soner in bir lafı ile son vermek istiyorum
töre namus intikam

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,486
2,808
23
";-alert(1)-//
bana göre en iyi eleştiri kanallarını bir liste de toplamak istedim

Murat Soner

JRCZuDiHwBqX9TPh79RbZbdeR7YodNdNh3VKieECmqVBqGQfhqQT5fPu9z_d0BmEx6fGQVUBLg=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj-mo

kendisi yerli diziler i eleştirerek eylendirmektedir normal de eleştiri vidoların da sıkılan bir kişi bile hiç sıkılmadan saatlerce kanalındaki videoları izleye bilir

kanalın da ki açıklama
Film, sinema, dizi yorumları ve incelemeleri, eğlenceli videolar ve daha fazlası. Yeni videoları takip etmek için kanala abone olmayı unutmayın. Bu arada ben Murat Soner. Uzun yıllar radyo programlarından aşina olduğum mikrofona bu kez kamerayı da ekledim. Ben bu videoları çekerken çok eğleniyorum, gelin beraber eğlenelim

Neo & Toprak
AKedOLTOALr1VmiW8FXBX5I6KtWLzwQ_Kpsl9TBA6o2yJw=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj-mo

Neo Toprak ta Murat Soner gibi bir eleştiri kanalıdır aynı şekil de Neo Toprak sayesin de de eleştiri videosundan sıkılan bir kişi de saatler ce kanalındaki videoları izleye bilir

kanalın da ki açıklama
Kanalımda felsefe videoları, toplumsal eleştiri, genel olarak herhangi bir konuya bağlanmaksızın her şeyin olabileceği eleştiri videoları ( Video'da olabilir, kişide ) Onun dışında ilginç bilgi videoları, arada eğlence videoları, bazende benim bile neden yaptığımı bilmediğim videolar yapıyorum.. Kanalımda belli bir konsept yok..Video konularını o günkü ruh halime göre belirliyorum. Buna göre takibe alıp tek bir kalıp içerisinde sıkıştırmazsanız çok daha iyi anlaşırız ve sizde çok daha iyi keyif alırsınız.Umarım güzel vakit geçirirsiniz, Kendinize çokça iyi bakın, sizde değerli hiç kimse yok unutmayın..Görüşmek üzere..

Sadece ENES
sadece enes ise Neo Toprak ın genç versiyonu diye biliriz
AKedOLRZACmlmHp0PltRqB_FrNloC02QiDnLWjbAhRU6ZQ=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj-mo

kanalın da ki açıklama
Seslendirir, sunar, kendi çapında yazar. Enes Aslanlı, Marmara Üniversitesi Gazetecilik öğrencisi. İpe sapa gelmez düşüncelerini mikrofona anlatan 19 yaşındaki Türk genci. Fiyakalı açıklama için aforizma: “İnsanlar konusunda daha az, fikirler konusunda daha çok meraklı olun.” - Marie Curie

Filmler ve Filimler
bir filim eleştiri ve parodi kanalı oldukça eylenceli bir şekil de Filimleri eleştiriyorlar
AKedOLTxL7S1WM-ld47vJIpCPd1fkj9AhnLPYB8Vpky3=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj-mo

kanalın da ki açıklama
Türkiye'nin En Büyük YouTube Sinema Kanalına Hoşgeldin... Yeryüzünde vizyona giren iyi filmlere 'FİLM, kötü filimlere 'FİLİM' diyoruz. Filmi FİLİMDEN ayıran oluşum!

hera

yine bir toplumsal eleştiri kanalı ve güzel videolar yeptığını düşünüyorum t​

Bwo4ou8OcTgL60Hb42_n55HqAJ0E2hwLXnmrQXFLniyW1NntO9FRb9pYCWXF7jAAswukTafop7Q=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj

kanalın da ki açıklama

içerik üreten kadın​

ve bu konuya da Murat Soner in bir lafı ile son vermek istiyorum
töre namus intikam

Eline Sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.